۳۰۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۸نغر

۳۰۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۸نغر
شهریور 31, 1400
456 بازدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک: ۳۰۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۸نغر اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳۰۶مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از روابط […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک:
۳۰۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۸نغر

اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳۰۶مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، سید محمد جمالیان عصر چهارشنبه در ارتباط با آخرین وضعیت استان مرکزی در مواجه با ویروس کرونا، اظهار کرد: از زمان شیوع تاکنون تعداد موارد مبتلا به ویروس به ۹۳ هزار و ۵۳۳ نفر رسیده است.

وی افزود: از ۳۰۶ مورد جدید در استان مرکزی، ۴۹ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که مورد مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: ۲۵۷مورد از بیماران جدید که شناسایی شده‌اند نیز تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.

جمالیان اظهار کرد: متأسفانه در این مدت ۸ مورد فوتی در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی‌ها در اثر ابتلاء به این ویروس ۲ هزار و۶۸۷ نفر می‌رسد

برچسب‌ها:, , ,