۳۱۱ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/فوتی ۰ نفر

مرداد 8, 1401
146 بازدید

در ۴۸ ساعت گذشته؛ ۳۱۱ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/فوتی ۰ نفر اراک- پایگاه خبری چشم براه: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۴۸ساعت گذشته، ۳۱۱ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ […]

در ۴۸ ساعت گذشته؛

۳۱۱ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/فوتی ۰ نفر

اراک- پایگاه خبری چشم براه: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۴۸ساعت گذشته، ۳۱۱ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، سید محمد جمالیان عصر روز شنبه در ارتباط با آخرین وضعیت استان مرکزی در مواجه با ویروس کرونا، اظهار کرد: از زمان شیوع تاکنون تعداد موارد مبتلا به ویروس به ۱۲۶ هزار ۶۹۶ نفر رسیده است.

وی افزود: از ۳۱۱ مورد جدید در استان مرکزی، ۵۰ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که مورد مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: ۲۶۱ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده‌اند نیز تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.

جمالیان اظهار کرد: در این بازه زمانی در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در استان مرکزی فوتی گزارش نشده است. که بر این اساس تعداد فوتی‌ها در اثر ابتلاء به این ویروس همان؛ ۳ هزار و ۲۱۳ نفر است.