۳ اراکی بر اثر گاز گرفتگی جان خود را ازدست دادند.

فروردین 1, 1401
222 بازدید

مرگ خاموش دراراک قربانی گرفت؛ ۳ اراکی بر اثر گاز گرفتگی جان خود را ازدست دادند.   اراک– پایگاه خبری چشم براه: در نخستین روز سال ۱۴۰۱؛ ۳نفراز همشهریان اراکی بر اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست دادند. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ بابیان خبر بالاگفت: […]

مرگ خاموش دراراک قربانی گرفت؛

۳ اراکی بر اثر گاز گرفتگی جان خود را ازدست دادند.

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
در نخستین روز سال ۱۴۰۱؛ ۳نفراز همشهریان اراکی بر اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست دادند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ بابیان خبر بالاگفت: در ساعت ۱۹:۴۸ امشب و طی تماسی با مرکز اورژانس ۱۱۵ استان مبنی بر مسمومیت چند تن از همشهریان اراکی، بلافاصله همکاران اورژانس در صحنه حاضر شدند .

یاسر قربانی افزود: متاسفانه در این حادثه ۳ مرد ۱۷، ۲۰ و ۵۴ ساله که عضو یک خانواده بودند بر اثر مسمومیت با گاز co جان خود را از دست دادند.

وی تاکید کرد: علت حادثه متاسفانه استفاده نا صحیح از بخاری بوده است ، به طوری که دودکش بخاری به جای هدایت به محیط خارج از منزل داخل یک سطل آب قرار داده شده بود که متاسفانه این سهل انگاری سبب مرگ سه شهروند شد

قربانی تاکید کرد: با سرد شدن و سرد ماندن هوا در روزهای منتهی به سال جدید و تداوم آن،همچنان بسیاری از هموطنان عزیز از وسایل گرمایشی استفاده می کنند که لازم است همچنان نکات ایمنی مربوط به این وسایل را رعایت کنند.