۴۰۰۰ مدرک مربیگری واجدین شرایط صادر شد

۴۰۰۰ مدرک مربیگری واجدین شرایط صادر شد
فروردین 3, 1401
209 بازدید

سرپرست دبیری فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خبر داد؛ ۴۰۰۰ مدرک مربیگری واجدین شرایط صادر شد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: سرپرست دبیری فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از صدور بالغ بر ۴ هزار مدرک‌مربیگری واجدین شرایط در روزهای پایانی سال ۱۴۰۰ خبر داد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ ناصر امیری؛ گفت: با […]

سرپرست دبیری فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خبر داد؛

۴۰۰۰ مدرک مربیگری واجدین شرایط صادر شد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
سرپرست دبیری فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از صدور بالغ بر ۴ هزار مدرک‌مربیگری واجدین شرایط در روزهای پایانی سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ ناصر امیری؛ گفت: با تلاش همکاران در انستیتو و بخش‌های دیگر فدراسیون حدود ۴هزار مدرک مربیگری که از سال ۱۴۰۰وحتی سال‌های قبل معوقه مانده بود؛ صادر و به هیأت استان ارسال شد.

وی افزود: قبول شدگان در این دوره ها که نامشان هم بر روی سایت فدراسیون اعلام خواهد شد؛ می‌توانند با مراجعه به هیأت‌های استانی در اولین فرصت مدارک خود را دریافت کنند.

امیری اظهار کرد: این مدارک مربوط به دوره های برگزار شده در استان‌های تهران؛ خراسان رضوی؛ قم؛ مازندران؛ کرمان؛ مرکزی؛ خراسان شمالی؛ کرمانشاه؛ هیئت ورزش های دانشگاهی گلستان؛ فدراسیون و ارگان‌های مختلف است.

وی با اشاره به اینکه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام فدراسیون آموزش محور است؛ خاطرنشان کرد: این فدراسیون همچون گذشته قصد دارد بر اساس اصول تخصصی و فنی در بخش آموزش پیش رود و در سال جدید دوره های مربیگری بدنسازی در رشته‌های ورزشی را تعریف و در دستور کار قرار داده است.

گفتنی است ناصر امیری؛ سکانداری هیات بدنسازی و پرورش اندام استان مرکزی را نیز برعهده دارد.