۴۰۰ اداره شهرستانی فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور با کمبود نیرو مواجه است

۴۰۰ اداره شهرستانی فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور با کمبود نیرو مواجه است
مرداد 16, 1402
56 بازدید

۴۰۰ اداره شهرستانی فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور با کمبود نیرو مواجه است   اراک — پایگاه خبری چشم براه: مدیر کل هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ۴۰۰ اداره شهرستانی فرهنگ و ارشاد اسلامی در کشور وجود دارد که با مشکلاتی از جمله کمبود نیرو و خودرو مواجه هستند. به گزارش […]

۴۰۰ اداره شهرستانی فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور با کمبود نیرو مواجه است

 

اراک — پایگاه خبری چشم براه:
مدیر کل هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:
۴۰۰ اداره شهرستانی فرهنگ و ارشاد اسلامی در کشور وجود دارد که با مشکلاتی از جمله کمبود نیرو و خودرو مواجه هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه مهدی رمضانی چابک در آیین تکریم و معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی افزود: فاصله‌هایی بین مجموعه فرهنگی با سایر مجموعه‌ها وجود داشت که در مدت ۱۰ سال گذشته این فاصله‌ها به گسل تبدیل شده بود و رفع این مشکلات در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.
وی خاطرنشان کرد: پنج هزار نیرو در حوزه ادارات کل و شهرستانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح کشور فعالیت می‌کنند که در مقایسه با سایر دستگاه‌ها با حداقل حقوق در حال خدمت رسانی بوده و این مهم موجب شده در برابر هجمه‌های مختلف صف آرایی مناسبی نداشته باشیم.
رمضانی بیان داشت: این مهم موجب شده توجه به کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادارت کل و شهرستانی در حوزه معیشتی و اصلاح احکام در دستور کار این وزارتخانه قرار گیرد.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: به روز رسانی حوزه زیر ساخت، مجتمع‌ها و تامین خودرو در این وزارتخانه به تدریج در حال انجام بوده و با توجه به رکود ۱۰ سال گذشته اصلاح این مشکلات به یکباره امکان پذیر نیست
براساس این گزارش ، در این أئین حسین محمودی فر به سمت سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی منصوب شد و از زحمات سینا دلشادی مدیرکل پیشین تقدیر شد.