۴۰ گروه استارتاپی جدید امسال در مرکز فن‌بازار منطقه‌ای این شرکت جذب شدند.

۴۰ گروه استارتاپی جدید امسال در مرکز فن‌بازار منطقه‌ای این شرکت جذب شدند.
اسفند 11, 1400
132 بازدید

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی مرکزی در گفتگو با پایگاه خبری چشم به راه: ۴۰ گروه استارتاپی جدید امسال در مرکز فن‌بازار منطقه‌ای این شرکت جذب شدند. . اراک–مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: ۴۰ گروه استارتاپی جدید درسال جاری در مرکز فن بازار منطقه ای این شرکت جذب شدند. طیب میرزایی […]

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی مرکزی در گفتگو با پایگاه خبری چشم به راه:

۴۰ گروه استارتاپی جدید امسال در مرکز فن‌بازار منطقه‌ای این شرکت جذب شدند.

.
اراک–مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: ۴۰ گروه استارتاپی جدید درسال جاری در مرکز فن بازار منطقه ای این شرکت جذب شدند.
طیب میرزایی در گفتگو با پایگاه خبری چشم براه؛ هدف از تقویت استارت آپ‌ها با محوریت صنایع کوچک و متوسط و شهرک‌های صنعتی، توسعه کارآفرینی و تنوع بخشی به فعالیت های صنعتی نوظهور و استفاده از توان این ظرفیت هارا؛ در جهت بهبود فضای کسب وکار، افزایش سرمایه‌گذاری و توسعه فعالیت‌های مکمل عنوان کرد.

وی اظهار داشت: شناسایی ایده‌های خلاق و نوآورانه و حمایت از استارت آپ‌ها در حوزه SMEها (بنگاه‌های کوچک و متوسط) و شهرک‌های صنعتی از برنامه‌های مهم شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی است.

میرزایی بیان کرد: باتوجه به نقش نوآوری و خلاقیت در توسعه صنعتی و لزوم تحقق انقلاب صنعتی چهارم شرکت شهرک‌های صنعتی همواره به دنبال تحقق افزایش رقابت‌پذیری، ارتقای فناوری و نوسازی صنایع استان موارد فوق بوده و برنامه‌ریزی‌های مدونی نیز در این حوزه تدوین شده است.

وی اضافه کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی در چهارسال گذشته اقدام به شناسایی بیش از ۳۰ تیم استارت‌آپی کرده و با برگزاری سه رویداد استارت‌پ دمو سعی در معرفی این تیم‌ها به سرمایه‌گذاران را انجام داده است.