۴۳ خانواده تحت حمایت کمیته امداد اراک از ودیعه و اجاره مسکن بهره‌مند شدند

مرداد 30, 1401
79 بازدید

۴۳ خانواده تحت حمایت کمیته امداد اراک از ودیعه و اجاره مسکن بهره‌مند شدند   اراک –پایگاه خبری چشم براه: رئیس کمیته امداد منطقه یک اراک گفت: در ۴ ماه نخست سال ۱۴۰۱ برای ۴۳ خانواده تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک اراک ودیعه واجاره مسکن پرداخت شده است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم […]

۴۳ خانواده تحت حمایت کمیته امداد اراک از ودیعه و اجاره مسکن بهره‌مند شدند

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
رئیس کمیته امداد منطقه یک اراک گفت: در ۴ ماه نخست سال ۱۴۰۱ برای ۴۳ خانواده تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک اراک ودیعه واجاره مسکن پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد استان مرکزی ، ابراهیم خسروی با اشاره به اینکه نیـاز انسان بـه سرپـنـاه و مأمن از روزگار باستان موردتوجه بـوده است و احساس امنیت را منتقل می‌کند، افزود: یک هزار ۷۰۵ خانوار مددجوی تحت حمایت در این منطقه مستأجر هستند.

وی ضمن بیان اینکه برای کاهش آلام و رفع مشکل محل سکونت مددجویان تحت حمایت که مستأجر هستند، در ابتدای سال ودر ۴ ماهه نخست سال‌جاری به ۴۳ خانواده حدود ۴۶۲ میلیون تومان اجاره و ودیعه مسکن برای مددجویان پرداخت‌شده است،

وی اضافه کرد: عملکرد مزبور از منابع دولتی ، کمک‌های مردمی (خیرین و حامیان اکرام) و تسهیلات صندوق امداد ولایت تامین و پرداخت شده است.