۴۸مرکز متخلف در طرح نوروزی ۱۴۰۱ در استان مرکزی پلمپ شد

فروردین 4, 1401
108 بازدید

۴۸مرکز متخلف در طرح نوروزی ۱۴۰۱ در استان مرکزی پلمپ شد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: ۴۸مرکز متخلف در ایام نوروز ۱۴۰۱ در طرح نوروزی در ارتباط با حوزه سلامت پلمپ شد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی […]

۴۸مرکز متخلف در طرح نوروزی ۱۴۰۱ در استان مرکزی پلمپ شد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
۴۸مرکز متخلف در ایام نوروز ۱۴۰۱ در طرح نوروزی در ارتباط با حوزه سلامت پلمپ شد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با اعلام خبر فوق گفت:د ر ایام نوروز و در رابطه با سلامتی مردم با هیچکس مماشات نخواهیم کرد.

سید محمد جمالیان بیان کرد: ۲ مرکز بین راهی در قالب طرح تشدید نظارت در ایام نوروز توسط همکاران بهداشتی بازرسی و پس از احراز تخلف، پلمپ شدند.
وی افزود: همچنین در این راستا از ۹۳ مرکز اقامتی، بازرسی شده که از این تعداد سه مرکز به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی تاکید کرد: همچنین از ۵۲ پایانه مسافربری درون و برون‌شهری نیز بازرسی به عمل آمد که از این تعداد ۲۳ مورد به مراجع قضایی معرفی شدند و یک مورد هم منجر به پلمپ شد.

جمالیان گفت: با توجه به اهمیت سلامت و موضوع تغذیه هموطنان و مسافران نوروزی تاکنون از ۶۶۷ مرکز تهیه توزیع و عرضه و فروش مواد غذایی بازرسی به عمل آمد که ۲۱ مورد منجر به معرفی به مراجع قضایی و ۲۱ مورد هم پلمپ و تعطیل شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک همچنین خاطرنشان کرد: از ۳۴۴ بازرسی ارجاع شده از اماکن عمومی ۱۲ مورد منجر به معرفی به مراجع قضایی و یک مورد هم پلمپ شد.

جمالیان در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراجع قضایی و همکاران بهداشتی را سریعاً مطلع کنند.