۴ خدمتگزار حوزه کار و کارگری و تعاون مرکزی به جرگه بازنشستگان پیوستند

۴ خدمتگزار حوزه کار و کارگری و تعاون مرکزی به جرگه بازنشستگان پیوستند
اسفند 26, 1401
123 بازدید

۴ خدمتگزار حوزه کار و کارگری و تعاون مرکزی به جرگه بازنشستگان پیوستند   اراک– پایگاه خبری چشم‌براه: آیین تجلیل از خدمات ۳۰ ساله ۴ تن خدمتگزاران حوزه کارو کارگری استان مرکزی( اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی) در اراک برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از روابط […]

۴ خدمتگزار حوزه کار و کارگری و تعاون مرکزی به جرگه بازنشستگان پیوستند

 

اراک– پایگاه خبری چشم‌براه:
آیین تجلیل از خدمات ۳۰ ساله ۴ تن خدمتگزاران حوزه کارو کارگری استان مرکزی( اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی) در اراک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، مدیر کل این دستگاه هدایتی کار و کارگری و تعاون ضمن قدردانی از زحمات همکارانی که بهترین سال‌های عمر خود را در راه ارتقای اهداف سازمانی سپری کرده‌اند و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نکرده اند، گفت: دوران بازنشستگی نقطه اوج پختگی و تجربه است و فصل تازه ای از حیات و آغازی بر زندگی دیگر است و تجلیل از یک عمر تلاش صادقانه واجب و باید در تمامی عرصه ها نهادینه شود و زمینه بهره مندی از تجارب ارزنده شما عزیزان به عنوان راهنمای عملی مدیران و کارکنان فراهم شود.
جمشید امیدی اظهار داشت:بازنشستگان افرادی هستند که گرانبها‌ترین روز‌های خود را وقف خدمت به مردم کرده و در سخت‌ترین شرایط و با امکانات محدود همواره صادقانه در راه توسعه و خدمت به میهن اسلامی گام نهاده که این مهم، شایسته تقدیر است.

در پایان این آیین از سی سال خدمات ارزنده علیرضا مداح موحدی (مدیر روابط کار)مژگان طاهری (مدیر اجتماعی ) محمد یاری (رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان اراک)و محمود اخوان ملایری (رئیس اداره تشکلات کارگری ) با اهدا لوح تقدیر و هدایا تقدیر شد.