۵۲ درصد دانش آموزان دلیجان واکسینه شدند

۵۲ درصد دانش آموزان دلیجان واکسینه شدند
مهر 17, 1400
423 بازدید

    اراک–رییس مرکز بهداشت دلیجان گفت: از زمان برداشته شدن محدودیت سنی برای تزریق واکسن، تاکنون ۵۲ درصد دانش آموزان دلیجانی واکسینه شده اند. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، دکتر مرتضی اسحاقی گفت: در راستای اجرای طرح ضربتی واکسیناسیون دانش آموزان که […]

 

 

اراک–رییس مرکز بهداشت دلیجان گفت: از زمان برداشته شدن محدودیت سنی برای تزریق واکسن، تاکنون ۵۲ درصد دانش آموزان دلیجانی واکسینه شده اند.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، دکتر مرتضی اسحاقی گفت: در راستای اجرای طرح ضربتی واکسیناسیون دانش آموزان که از پنج شنبه ۱۵ مهر آغاز شده، سرعت واکسیناسیون افزایش خواهد یافت و امیدواریم با همکاری اولیا و مربیان مدارس، این پوشش به حداکثر میزان خود برسد.

وی افزود: مراکزی که کار تزریق واکسن به دانش آموزان را بر عهده دارند در دو نوبت صبح و عصر مشغول به کار هستند و از این رو به افرادیکه قصد تزریق واکسن را دارند ضمن تاکید به مراجعه سریعتر به یکی از مراکز تجمیعی، توصیه می کنیم در صورت مشاهده ازدحام می توانند در ساعاتی که خلوت تر می باشد، مراجعه کنند.

وی خاطر نشان کرد: همچنین تاکنون حدود ۴۸ هزار دُز واکسن در سطح شهرستان تزریق شده که از این تعداد ۳۵هزار دُز نوبت اول و ۱۳ هزار دُز هم نوبت دوم بوده است.
دکتر اسحاقی در ادامه خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز در صورت خروج از منزل برای انجام کار ضروری باید از ماسک استفاده کنند و موازین بهداشتی را رعایت کنند.

رییس مرکز بهداشت دلیجان در پایان گفت: دلیجان در نوار جنوبی استان مرکزی است و ارتباطات فراوانی با سایر استان ها و به طبع آن رفت و آمدهای زیاد افراد دارد، به همین جهت لازم است مردم و مسئولین این شهرستان همچنان در مواجهه و مقابله کردن با این بیماری و ویروس، جدیت داشته باشند.