۵ سارق حرفه‌ای دراراک به دام پلیس افتادند

بهمن 19, 1400
172 بازدید

فرمانده انتظامی شهرستان اراک خبر داد؛ ۵ سارق حرفه‌ای دراراک به دام پلیس افتادند   اراک– مرکزی- فرمانده انتظامي شهرستان اراک از دستگيري ۵ سارق سابقه دار اماکن خصوصي و معابر عمومي و خانه باغ در عملیات ماموران کلانتری ۱۱ این شهرستان و اعتراف آنها به ۴۰ فقره انواع سرقت در این شهرستان خبر داد. […]

فرمانده انتظامی شهرستان اراک خبر داد؛

۵ سارق حرفه‌ای دراراک به دام پلیس افتادند

 

اراک– مرکزی- فرمانده انتظامي شهرستان اراک از دستگيري ۵ سارق سابقه دار اماکن خصوصي و معابر عمومي و خانه باغ در عملیات ماموران کلانتری ۱۱ این شهرستان و اعتراف آنها به ۴۰ فقره انواع سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش‌ خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ “امیر مختاری” اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصي، معابر عمومي و خانه باغ های در حوزه استحفاظی کلانتری ۱۱، ماموران با بررسی های هدفمند و تخصصی رد پای ۵ سارق سابقه دار را در وقوع این سرقت ها شناسايي و پس از هماهنگی با دسنتگاه قضائی، سارقان در عملیات های غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: سارقان پس از دستگيری در بازجویی های پلیسی به ارتکاب ۴۰ فقره سرقت اماکن خصوصي ، معابر عمومي و خانه باغات مختلف در سطح شهرستان اراک اعتراف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان اراک در پایان با اشاره به کشف تعدادی از اقلام سرقتی و تحویل آنها به مالباختگان با پیگیری های هدفمند ماموران افزود: متهمان دستگیر شده در عملیات های مورد نظر پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.