۶۲ دستگاه استخراج ارزدیجیتال قاچاق در ساوه کشف شد

۶۲ دستگاه استخراج ارزدیجیتال قاچاق در ساوه کشف شد
شهریور 28, 1400
469 بازدید

  ساوه–فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از کشف ۶۲ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در ساوه خبر داد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عیسی آبادی اظهار کرد: این محموله قاچاق در عملیات پلیس در بازرسی یک کارخانه متروکه و یک کارگاه تولیدی در این شهرستان کشف وضبط […]

 

ساوه–فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از کشف ۶۲ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در ساوه خبر داد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عیسی آبادی اظهار کرد: این محموله قاچاق در عملیات پلیس در بازرسی یک کارخانه متروکه و یک کارگاه تولیدی در این شهرستان کشف وضبط شد.

وی گفت: ماموران كلانتري ۱۲ شهرستان، در تحقيقاتي از دپوی تعدادی دستگاه استخراج ارز ديجيتال در یک کارخانه متروکه و یک کارگاه تولیدی در شهرستان ساوه مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وی بیان داشت: مأموران در تكميل تحقيقات، کارخانه و کارگاه مورد نظر را شناسايي كرده و با هماهنگی مرجع قضائی، در بازديد از اين محل ها ، موفق به کشف تعداد ۶۲ دستگاه ماينر قاچاق شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریالی دستگاه های کشف شده، خاطر نشان کرد: دو نفر در این عملیات ها دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

سرهنگ “عیسی آبادی”در پایان از شهروندان خواست تا به منظور كمك روز افزون به اقتصاد جامعه و پیشگیری از استفاده غیر قانونی از برق یارانه ای از سوی سود جویان در صورت اطلاع از اينگونه موارد، موضوع را بلافاصله از طريق شماره تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

برچسب‌ها:, , ,