۸۶ دستگاه اتوبوس وارد ناوگان حمل‌ونقل عمومی اراک می‌شود

۸۶ دستگاه اتوبوس وارد ناوگان حمل‌ونقل عمومی اراک می‌شود
شهریور 22, 1401
65 بازدید

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک: ۸۶ دستگاه اتوبوس وارد ناوگان حمل‌ونقل عمومی اراک می‌شود     اراک –پایگاه خبری چشم براه: سرپرست سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اراک گفت: ۸۶ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی اراک وارد می‌شود، تا درتردد همشهریان تسهیل و تسریع […]

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک:

۸۶ دستگاه اتوبوس وارد ناوگان حمل‌ونقل عمومی اراک می‌شود

 

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
سرپرست سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اراک گفت: ۸۶ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی اراک وارد می‌شود، تا درتردد همشهریان تسهیل و تسریع ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه ؛ به نقل از اداره ارتباطات و امور بین المللی شهرداری اراک، محمد حسین ساده وند اظهار کرد: از تعداد ۸۶ دستگاه اتوبوس، ۳۶ دستگاه هفته آینده وارد چرخه ناوگان حمل و نقل عمومی اراک خواهد شد و ۵۰ دستگاه دیگر نیز به طور متناوب وارد چرخه می شود.

وی افزود: از ۵۰ دستگاه اتوبوس پیش‌بینی شده، ۷۰ درصد از هزینه خرید این دستگاه‌ها از محل اعتبارات وزارت کشور تأمین خواهد شد و ۳۰ درصد باقی مانده را شهرداری پرداخت خواهد کرد.

براساس این گزارش ساده وند در بخش دیگر سخنان خود گفت: با توجه به استقبال عزاداران حسینی از مراسم پیاده‌روی اربعین، شهرداری اراک تاکنون تعداد ۲۰ دستگاه اتوبوس در دو مرحله به مرز مهران فرستاده است.

ساده‌وند اضافه داد: تاکنون هفت دستگاه از این اتوبوس‌ها خریداری شده است که به همراه ۳۰ دستگاه اتوبوسی که از قبل خریداری شده بود، از ابتدای مهرماه در سطح شهر به شهروندان سرویس‌دهی خواهد کرد.