۸۷۰ نفر اتباع غیر ایرانی واکسیناسیون نوبت سوم را دریافت کردند

بهمن 6, 1400
375 بازدید

رئیس مرکز بهداشت استان مرکزی خبر داد؛ ۸۷۰ نفر اتباع غیر ایرانی واکسیناسیون نوبت سوم را دریافت کردند اراک– رئیس مرکز بهداشت استان مرکزی از دریافت ۸۷۰ نفر از اتباع غیر ایرانی نسبت به واکسن نوبت سوم خبر داد و گفت پوشش واکسیناسیون اتباع غیر ایرانی ساکن در استان مرکزی به خوبی در حال انجام […]

رئیس مرکز بهداشت استان مرکزی خبر داد؛

۸۷۰ نفر اتباع غیر ایرانی واکسیناسیون نوبت سوم را دریافت کردند

اراک– رئیس مرکز بهداشت استان مرکزی از دریافت ۸۷۰ نفر از اتباع غیر ایرانی نسبت به واکسن نوبت سوم خبر داد و گفت پوشش واکسیناسیون اتباع غیر ایرانی ساکن در استان مرکزی به خوبی در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم
براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی علی علیمحمدی اظهار: پوشش واکسیناسیون اتباع غیر ایرانی به خوبی در حال انجام است، بطوریکه ۸۷۰ نفر واکسن نوبت سوم خود را دریافت کرده اند.

وی بیان کرد: ۱۴۶۰۵ نفر دز نخست و ۱۲۰۴۱ نفر  از اتباع خارجی هم دز دوم واکسن کرونای خود را تزریق کرده اند.
وی افزود: شهرستان دلیجان با ۵ هزار و ۹۵ نفر در نوبت اول و تزریق ۴ هزار و ۶۳۸ دز در نوبت دوم بیشترین سهم تزریق واکسن به اتباع غیر ایرانی را دارد.
وی تاکید کرد: شهرستان تفرش در نوبت های اول و دوم ۷، شهرستان شازند در نوبت اول ۳۱ و در نوبت دوم ۳۳ و همچنین شهرستان فراهان ۳۰ تزریق در نوبت اول و ۲۴ تزریق در نوبت دوم داشته اند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: شهرستان محلات در نوبت اول به هزار و ۶۳۶ نفر و در نوبت دوم هزار و ۳۲۰ نفر تزریق داشته است.

وی افزود: همچنین در تزریق نوبت اول واکسن کرونا به اتباع غیر ایرانی به ترتیب در شهرستان های خنداب ۴ ،آشتیان ۲۱۰، اراک ۵ هزار و ۵ و ۵۲ نفر در شهرستان کمیجان واکسن خود را دریافت کرده اند.

وی در پایان یادآور شد: تزریق واکسن به اتباع خارجی تابع شرایط خاصی نیست و تنها با داشتن کارت آمایش یا نامه معرفی از اداره اتباع، انجام می‌شود