۹۱ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/فوتی یک نفر

تیر 18, 1401
87 بازدید

در ۷ روز گذشته؛ ۹۱ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/فوتی یک نفر اراک- پایگاه خبری چشم براه: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۷ روز گذشته (۱۱ لغایت ۱۸ ماه جاری) ۹۱ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است. […]

در ۷ روز گذشته؛

۹۱ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/فوتی یک نفر

اراک- پایگاه خبری چشم براه: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۷ روز گذشته (۱۱ لغایت ۱۸ ماه جاری) ۹۱ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، سید محمد جمالیان عصر روز شنبه در ارتباط با آخرین وضعیت استان مرکزی در مواجه با ویروس کرونا، اظهار کرد: از زمان شیوع تاکنون تعداد موارد مبتلا به ویروس به ۱۲۴ هزار ۹۱۳ نفر رسیده است.

وی افزود: از ۹۱ مورد جدید در استان مرکزی، ۱۶ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که مورد مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: ۷۵ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده‌اند نیز تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.

جمالیان اظهار کرد: در این مدت در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در استان مرکزی فوتی یک نفر گزارش شده است. که بر این اساس تعداد فوتی‌ها در اثر ابتلاء به این ویروس؛ ۳ هزار و ۲۰۸ نفر است.