پرداخت یک میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه

اردیبهشت 31, 1402
42 بازدید

پرداخت یک میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اراک –پایگاه خبری چشم براه: رئیس کمیته امداد اراک منطقه دو از پرداخت یک میلیارد و۴۰۰میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه مسکن از محل اعتبارات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در سال گذشته خبرداد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از روابط عمومی کمیته امداد […]

پرداخت یک میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
رئیس کمیته امداد اراک منطقه دو از پرداخت یک میلیارد و۴۰۰میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه مسکن از محل اعتبارات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در سال گذشته خبرداد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان مرکزی ،ولی اله عروجی نیا، بااشاره به نقش مهم و اساسی مسکن برای محرومین گفت:یکی از اهدافی که همواره این نهاد در راستای توسعه آن گام موثر برداشته است؛پرداخت تسهیلات قرض الحسنه از محل اعتبارات صندوق امداد ولایت است. وی اظهار کرد:با توجه به شرایط اقتصادی کنونی و نیاز مبرم محرومین به مسکن وتأمین آن، تمام تلاش این نهاد در جهت رفع این مهم است.
وی افزود: در سال ۱۴۰۱به ۶۶مددجوی واجد شرایط تسهیلات قرض الحسنه ویژه مسکن با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان اختصاص یافت که در جهت تعمیر،بازسازی،ودیعه وسایر خدمات مسکن پرداخت شده است.