تیر 7, 1402
50 بازدید

با تلاش مشترک عملیات پلیس؛ شبکه توزیع مواد مخدر صنعتی در اراک شناسایی و متلاشی شد اراک– پایگاه خبری چشم براه: شبکه توزیع مواد مخدر صنعتی در عملیات مشترک نیروی انتظامی در اراک شناسایی و متلاشی شد. فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان مطلب بالا گفت: در این ارتباط چهار نفر از اعضای باند توزیع […]

با تلاش مشترک عملیات پلیس؛

شبکه توزیع مواد مخدر صنعتی در اراک شناسایی و متلاشی شد

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
شبکه توزیع مواد مخدر صنعتی در عملیات مشترک نیروی انتظامی در اراک شناسایی و متلاشی شد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان مطلب بالا گفت: در این ارتباط چهار نفر از اعضای باند توزیع مواد مخدر صنعتی شناسایی و دستگیر و ۹۰ کیلوگرم هروئین در یک عملیات مشترک در اراک کشف و ضبط شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار هادی رفیعی کیا افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی در پی اقدامات اطلاعاتی از حمل یک محموله مواد مخدر از مبدا شهرهای جنوبی کشور از طریق خطوط ریلی مطلع و تحقیقات و بررسی‌های خود را در این زمینه آغاز کردند
وی اظهار کرد: با آغاز تحقیقات تخصصی ماموران مشخص شد قاچاقچیان در حال انتقال یک محموله مواد مخدر به مقصد استان‌های مرکزی کشور هستند.
و بیان داشت: با اتمام تحقیقات میدانی پلیس و پس از هماهنگی‌های لازم اقدام عملیاتی برای دستگیری قاچاقچیان و کشف محموله مواد مخدر آغاز شد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: سرانجام تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر مرکزی با هدایت عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا پس از هماهنگی با دستگاه قضایی به محل عبور محموله مواد مخدر در یکی از ایستگاه های راه آهن اراک اعزام و قطار را در ایستگاه سمنگان متوقف می کند.
رفیعی کیا گفت: ماموران در همین راستا با هوشمندی و اجرای یک عملیات منسجم توانستند دو دستگاه خودرو را که پس از توقف قطار، مواد مخدر به درون آنها انتقال داده شده بود را متوقف و ۴ نفر را در این رابطه دستگیر کنند.
وی بیا داشت: در بازرسی از خودروها ۹۰ کیلوگرم هروئین کشف و ۴ قاچاقچی دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.