پاسداران(حصار) و ارشاد(حاجباشی) اراک بالعکس شد

پاسداران(حصار) و ارشاد(حاجباشی) اراک بالعکس شد
مرداد 22, 1402
27 بازدید

مسیر تردد وسایل نقلیه در خیابان های پاسداران(حصار) و ارشاد(حاجباشی) اراک بالعکس شد     اراک –پایگاه خبری چشم براه: شهرداری اراک با مصوبه شورای ترافیک استان و در راستای توسعه حمل و نقل انسان محور و احیای بافت سنتی و تاریخی بازار اراک، پیاده راه جدیدی در هسته مرکزی شهر ایجاد می کند. به […]

مسیر تردد وسایل نقلیه در خیابان های

پاسداران(حصار) و ارشاد(حاجباشی) اراک بالعکس شد

 

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
شهرداری اراک با مصوبه شورای ترافیک استان و در راستای توسعه حمل و نقل انسان محور و احیای بافت سنتی و تاریخی بازار اراک، پیاده راه جدیدی در هسته مرکزی شهر ایجاد می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه
مدیر واحد مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری اراک، بابیان مطلب بالا گفت: در راستای اجرای طرح مصوب پیاده راه هسته مرکزی شهر در شورای ترافیک استان، با هماهنگی پلیس راهور استان و ضمن نصب علائم راهنمایی و رانندگی و ترافیکی، تردد وسایل نقلیه از خیابان های پاسداران(حصار) و ارشاد (حاجباشی) اراک یک طرفه و بالعکس گردید.
داود نصر اللهی اظهار کرد: تردد وسایل نقلیه خیابان پاسداران یک طرفه و از سمت میدان ارگ به سمت خیابان امام خمینی(ره) و مسیر تردد در خیابان ارشاد نیز تنها از سمت خیابان امام خمینی(ره) می باشد.
وی خاطرنشان کرد: شهرداری اراک با مصوبه شورای ترافیک استان و در راستای توسعه حمل و نقل انسان محور و احیای بافت سنتی و تاریخی بازار اراک، پیاده راه جدیدی در هسته مرکزی شهر ایجاد می کند.
به گفته نصراللهی ارتقای طول خطوط ویژه حمل و نقل همگانی و کاهش تداخل های نامنظم خودروها از دیگر مزایای این طرح است.