قیمت اقلام محصولات کشاورزی در سازمان جهادکشاورزی روزانه رصد و پایش شود

آذر 22, 1400
131 بازدید

وزیر جهاد کشاورزی مطرح کرد: قیمت اقلام محصولات کشاورزی در سازمان جهادکشاورزی روزانه رصد و پایش شود اراک– وزیر جهاد کشاورزی گفت: قیمت اقلام محصولات کشاورزی در سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی به صورت روزانه مورد رصد و پایش قرار گیرد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه سیدجواد ساداتی در نشست ویدیو کنفرانس قرارگاه […]

وزیر جهاد کشاورزی مطرح کرد:

قیمت اقلام محصولات کشاورزی در سازمان جهادکشاورزی روزانه رصد و پایش شود

اراک– وزیر جهاد کشاورزی گفت: قیمت اقلام محصولات کشاورزی در سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی به صورت روزانه مورد رصد و پایش قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه سیدجواد ساداتی در نشست ویدیو کنفرانس قرارگاه غذایی استان مرکزی، اظهار کرد: این روند پایش و رصد با توجه به اینکه مردم با محصولات کشاورزی به صورت روزانه ارتباط دارند، باید مورد توجه و دستور کار قرار بگیرد.

وی افزود: استانداری مرکزی با هدف کنترل هرچه بهتر قیمت محصولات کشاورزی، از امکانات هر دستگاه یک خودرو به صورت امانی در اختیار جهاد کشاورزی استان مرکزی قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه چهارشنبه هفته جاری دامدار کارت با هدف تسهیل در ارائه خدمات دامداران کشور رونمایی می شود، افزود: باید به سرعت زیرساخت های بازارگاه، توزیع اینترنتی محصولات کشاورزی در استان مرکزی نیز فراهم شده، و همانند توزیع هوشمند نیاز است که بازرسی و نظارت بر محصولات کشاورزی و غذایی با شاخص هوشمند انجام شود.