نماینده اراک از سد نماینده فارس گذشت

نماینده اراک از سد نماینده فارس گذشت
دی 5, 1400
312 بازدید

مرحله برگشت لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور، نماینده اراک از سد نماینده فارس گذشت اراک– مرحله برگشت لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور که در اراک جریان داشت با برتری تیم امید اراک مقابل جانبازان فارس با نتیجه ۶۴–۵۸ در اراک پایان یافت. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، در مرحله […]

مرحله برگشت لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور،

نماینده اراک از سد نماینده فارس گذشت

اراک– مرحله برگشت لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور که در اراک جریان داشت با برتری تیم امید اراک مقابل جانبازان فارس با نتیجه ۶۴–۵۸ در اراک پایان یافت.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، در مرحله برگشت لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور، دو تیم امید اراک و جانبازان فارس در سالن ورزشی جانبازان و معلولین اراک مقابل یکدیگر صف آرایی کردند، تا فاتح این رقابت مشخص شود. که در نهایت تیم بسکتبال امید اراک موفق شد بازی را با نتیجه ۶۴ بر ۵۸ به سود خود رقم بزند و مهمان را با شکست بدرقه کند.

همچنین یوسف خانی، علی صفدری، اکبر چگینی، حمید رضا ملکی، ایمان آب باریکی، عبدالله اسکندری، علی طاووسیان، حسین رضایی، حسین اقبالی و میثم پارسا ترکیب تیم بسکتبال باویلچر امید اراک را به مربیگری محمد رحیم رسولی تشکیل می‌دهند. همچنین محمود مهدوی به عنوان سرپرست و سید محسن آل طاها به عنوان مسئول فنی تیم بسکتبال با ویلچر امید اراک را همراهی می‌کنند.