استفاده از ظرفیت علمی پژوهشی دانشگاه ها و افزایش سند علمی توسعه مدنظر قرار دارد

دی 24, 1400
172 بازدید

رییس شورای اسلامی اراک عنوان کرد: استفاده از ظرفیت علمی پژوهشی دانشگاه ها و افزایش سند علمی توسعه مدنظر قرار دارد اراک– رئیس شورای اسلامی اراک گفت: بهره‌مندی و برخورداری از فضاهای حوزه آموزشی و علمی و پژوهشی دانشگاه ها و مراکز علمی از برنامه‌های مهم شورای ششم است. این روند و تبادل افکار می‌تواند […]

رییس شورای اسلامی اراک عنوان کرد:

استفاده از ظرفیت علمی پژوهشی دانشگاه ها و افزایش سند علمی توسعه مدنظر قرار دارد

اراک– رئیس شورای اسلامی اراک گفت: بهره‌مندی و برخورداری از فضاهای حوزه آموزشی و علمی و پژوهشی دانشگاه ها و مراکز علمی از برنامه‌های مهم شورای ششم است. این روند و تبادل افکار می‌تواند در حوزه های مختلف مدیریت شهری بسیار موثر واقع شود.

سید وحید میرنظامی در حاشیه بازدید از مجموعه دانشگاه اراک و بررسی زمینه‌های همکاری دو جانبه، در گفتگو با خبرنگار سایت خبری چشم براه، اظهار کرد: شهر اراک در زمینه دانشگاهی و مجموعه های علمی بسیار غنی، و دارای یکی از کامل ترین مجموعه های علمی پژوهشی با ظرفیت بالا است.

وی با اشاره به اینکه شورای اسلامی ششم علاقمند به استفاده از حوزه آموزشی و پژوهشی است افزود: این باور از ابتدای کار، در رویکرد مختلف وجود دارد، که در تمام حوزه‌های مختلف مدیریت شهری و ارائه طرح‌ها باید سند علمی وجود داشته باشد.

میرنظامی ادامه داد: بر اساس همین باور مرکز پژوهش های شورای اسلامی طبق رویکردی که در فعالیت‌های این دوره تاکنون داشته است، استفاده از ظرفیت بالای مجموعه دانشگاه اراک در جهت ایجاد و افزایش سند علمی توسعه، به ویژه در حل معضلات کنونی در تمام حوزه‌های مدیریت شهری از قبیل محیط زیست استقبال خواهد کرد.