توسعه ورزش بوکس و استعداد یابی نخبگان شهرستان ها در اولویت

بهمن 1, 1400
243 بازدید

رئیس هیٱت بوکس استان مرکزی: توسعه ورزش بوکس و استعداد یابی نخبگان شهرستان ها در اولویت   اراک– رئیس هیٱت بوکس استان مرکزی گفت: توسعه ورزش بوکس در شهرستان های استان و ارتقای دانش مربیان و داوران و جذب نخبگان و نو جوانان و جوانان به سمت این ورزش از اولویت های هیئت بوکس استان […]

رئیس هیٱت بوکس استان مرکزی:

توسعه ورزش بوکس و استعداد یابی نخبگان شهرستان ها در اولویت

 

اراک– رئیس هیٱت بوکس استان مرکزی گفت: توسعه ورزش بوکس در شهرستان های استان و ارتقای دانش مربیان و داوران و جذب نخبگان و نو جوانان و جوانان به سمت این ورزش از اولویت های هیئت بوکس استان مرکزی است.

احمد میرزایی در حاشیه دیدار با مسئولین ورزش شازند و اعضای هیٱت بوکس این شهرستان؛ در گفتگو با خبرنگار سایت خبری چشم براه اظهار کرد: ورزش بوکس از جمله ورزش‌هایی است که جذابیت خاص خودش را دارد و بسیاری از نوجوانان و جوانان جذب این ورزش پرطرفدار می شوند که باید با مدیریت و درایت این استعدادها را شناسایی و به درستی وبا انگیزه جذب میدان شوند.

وی با بیان اینکه توسعه ورزش بوکس در شهرستان های استان مرکزی ارتقای سطح دانش مربیان و داوران از اولویت های مهم این هیٱت است؛ افزود: سعی داریم که در ۱۲ شهرستان استان مرکزی حتی در بخش‌ها نیز؛ روند عادلانه چه در توزیع امکانات و چه در استعداد یابی جذب نخبگان تحقق پیدا کند.

میرزایی ادامه‌داد: اگرچه برای توسعه ورزش بوکس و جذب علاقمندان تاکنون کوتاهی نشده؛ لکن سعی داریم وقت بیشتری برای توسعه ورزش در شهرستان‌ها گذاشته شود.

رئیس هیٱت بوکس استان مرکزی در بخش دیگر سخنان خود گفت: در نشست با اعضای هیٱت بوکس شهرستان شازند قرار شد که طرح استعدادیابی از روستاها و مدارس به زودی شروع و گزارش عملکرد به هیٱت بوکس استان ارائه شود.
وی ادامه‌داد: همچنین هیٱت بوکس شهرستان شازند درخواست برگزاری مسابقات دهه فجر با حضور تیم هایی از داخل و خارج از استان و میزبانی اردو تیم های ملی بوکس را داشتند؛ که قرارشد در این مورد بررسی‌های لازم انجام شود.