5 قهوه خانه متخلف در ساوه پلمپ شد

5 قهوه خانه متخلف در ساوه پلمپ شد
مهر 21, 1400
402 بازدید

5 قهوه خانه متخلف در ساوه پلمپ شد اراک– فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: ۵ واحدصنفی قهوه خانه متخلف در طرح نظارت بر واحدهاي صنفي در شهرستان ساوه، پلمپ شد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ علی اکبر عیسی آبادی افزود: در اجراي مصوبات ستاد ملي مقابله با كرونا و در پيگيري درخواست هاي […]

5 قهوه خانه متخلف در ساوه پلمپ شد

اراک– فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: ۵ واحدصنفی قهوه خانه متخلف
در طرح نظارت بر واحدهاي صنفي در شهرستان ساوه، پلمپ شد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ علی اکبر عیسی آبادی افزود: در اجراي مصوبات ستاد ملي مقابله با كرونا و در پيگيري درخواست هاي مردمي، نظارت ها بر واحدهاي صنفي در قالب طرح هاي مشترك با اتاق اصناف و كارشناسان بهداشت، در دستور كار قرار دارد.

وي اظهار کرد: در اجراي اين طرح و در هفته گذشته، تعداد ۵ قهوه خانه متخلف به علت نداشتن پروانه کسب و عدم رعايت مقررات اعلامي از سوي ستاد مقابله با ويروس کرونا، با هماهنگي مقام قضايي پلمب شدند و به تعدادي واحد صنفي نيز تذکراتي داده شد.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه در پايان با بيان اينكه تشديد اقدامات كنترلي و نظارتي پليس با توجه به شيوع بيماري كرونا در اين ايام در دستور كار پليس قرار دارد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفي، موضوعاتي مانند عدم رعايت مسائل بهداشتي را به مركز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰ اطلاع دهند.