۳۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ بدون فوتی

اردیبهشت 10, 1401
73 بازدید

در ۴۸ ساعت گذشته؛ ۳۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ بدون فوتی   اراک- پایگاه خبری چشم براه: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۴۸ ساعت گذشته، ۳۲ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است. به گزارش پایگاه خبری […]

در ۴۸ ساعت گذشته؛

۳۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ بدون فوتی

 

اراک- پایگاه خبری چشم براه: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۴۸ ساعت گذشته، ۳۲ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، سید محمد جمالیان ظهر روز شنبه در ارتباط با آخرین وضعیت استان مرکزی در مواجه با ویروس کرونا، اظهار کرد: از زمان شیوع تاکنون تعداد موارد مبتلا به ویروس به ۱۲۴ هزار ۶۳۱ نفر رسیده است.

وی افزود: از ۳۲ مورد جدید در استان مرکزی، ۵ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که مورد مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت:
۲۷ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده‌اند نیز تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.

جمالیان اظهار کرد: در این مدت در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در استان مرکزی فوتی گزارش نشده است. که بر این اساس تعداد فوتی‌ها در اثر ابتلاء به این ویروس همان۳ هزار و ۱۹۹ نفر است.