برگزاری نخستین جشنواره رسم جوانمردی در مرکزی

خرداد 2, 1401
90 بازدید

برگزاری نخستین جشنواره رسم جوانمردی در مرکزی اراک– پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی از برگزاری نخستین جشنواره رسم جوانمردی همزمان با سراسر کشور در مرکزی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، عابد حقدادی با اشاره به چگونگی نحوه انتخاب برترین‌های در این جشنواره اظهار کرد: بهترین‌های اخلاق در […]

برگزاری نخستین جشنواره رسم جوانمردی در مرکزی

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی از برگزاری نخستین جشنواره رسم جوانمردی همزمان با سراسر کشور در مرکزی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، عابد حقدادی با اشاره به چگونگی نحوه انتخاب برترین‌های در این جشنواره اظهار کرد: بهترین‌های اخلاق در رشته های مختلف از جمله برترین داور، مربی، ورزشکار ، پیشکسوت ، رییس هیات ورزشی با اخلاق از سوی هیات داوران انتخاب می شوند.

این جشنواره که از ۲۵ اردیبهشت ماه آغاز شده، تا دهم خرداد ماه ۲۴۰۱ ادامه دارد

وی افزود: جلسه‌ی به همین منظور با حضور معاونین اداره کل ، مدیرحراست ، رئیس گروه امور فرهنگی ، روابط عمومی ، سازمان بسیج ورزشکاران و هیاتهای جانبازان و معلولین همچنین ورزش پهلوانی و زورخانه ای برگزار شد، ودر خصوص نحوه انتخاب و بررسی شرایط منتخبین فرهنگ ورزش این استان بحث و تبادل نظر شد.

حقدادی خاطرنشان کرد:در این نشست نیز ضمن اعلام تاریخ پیشنهادی برگزاری این جشنواره، مقرر شد در دو حوزه ورزش آقایان و بانوان لیست نفرات پیشنهادی جهت معرفی به کمیته داوران ستاد برگزاری این جشنواره ظرف مدت زمان تعیین شده اعلام گردد.

به گفته مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی؛ همچنین مقرر شد، در پایان جشنواره و معرفی برترینها در مراسمی از این افراد با حضور مسئولین ارشد استان و وزارت ورزش و جوانان تقدیر و تجلیل شود.
ضمنا دبیرخانه این ستاد نیز با اعلام نظرات اعضای جلسه روابط عمومی اداره کل تعیین گردید.