بارگیری ۴۵۰۰۰ نفتکش از انبار نفت منطقه مرکزی به سراسر کشور  

بارگیری ۴۵۰۰۰ نفتکش از انبار نفت منطقه مرکزی به سراسر کشور   
خرداد 31, 1401
62 بازدید

در۳ ماه اول سال جاری انجام شد؛ بارگیری ۴۵۰۰۰ نفتکش از انبار نفت منطقه مرکزی به سراسر کشور   اراک–پایگاه خبری چشم براه: مدیر منطقه مرکزی پخش فرآورده های نفتی استان مرکزی از بارگیری بیش از ۴۵هزار نفتکش در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۱از انبار نفت سردار شهید رحیم آنجفی منطقه استان مرکزی خبر داد. […]

در۳ ماه اول سال جاری انجام شد؛

بارگیری ۴۵۰۰۰ نفتکش از انبار نفت منطقه مرکزی به سراسر کشور

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
مدیر منطقه مرکزی پخش فرآورده های نفتی استان مرکزی از بارگیری بیش از ۴۵هزار نفتکش در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۱از انبار نفت سردار شهید رحیم آنجفی منطقه استان مرکزی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی ، سعید جمشیدی، به نقش اسراتژیک انبار نفت سردار شهید رحیم آنجفی استان مرکزی در فرآیند سوخت رسانی به درون و برون استان اشاره کرد و گفت: به طور روزانه حدود ۵۱۰ نفتکش و در سه ماهه اول سال امسال بیش از ۴۵ هزار نفتکش با ظرفیت های مختلف وارد انبار نفت منطقه استان مرکزی شده و با بارگیری انواع فراورده های نفتی در شرایطی ایمن برای مقاصد مختلفی از کشور اهتمام ورزیدند .

وی افزود: از این تعداد نفتکش بارگیری شده ۱۸ هزار و ۱۰۲ نفتکش اهتمام به حمل فراورده بنزین ونفتگاز و ۲۷ هزار و ۳۹۹ نفتکش دیگر در امر حمل و نقل سایر فرآوارده های نفتی دیگر در سطح درون و برون استانی فعالیت داشته اند.

جمشیدی تعداد نفتکشهای شاغل در این شرکت را ۶۵۰دستگاه عنوان کرد و گفت: این تعداد در ظرفیتهای مختلف و تحت پیمان شرکتهای حمل و نقل و یا به صورت تک پیمانه در فرایند سوخترسانی فعالیت می‌کنند

در پایان ایشان از تلاش شرکت های حمل و نقل فراورده های نفتی و رانندگان نفتکش که در امر سوخت‌رسانی فعالیت دارند کمال تقدیر و تشکر را بعمل ‌آورد و ابراز امیدواری کرد در این زمینه بتوان اقدامات موثری را بعمل آورد .