تیر 15, 1401
56 بازدید

اراک–پایگاه خبری چشم براه: براساس اعلام روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی؛ با عنایت به شدت آلاینده‌های جوی در سطح کشور و به طبع آن در استان مرکزی، فردا مورخ ۱۵ تیر ماه تمامی ادارات سطح استان بغیر از دستگاه‌های خدمات رسان تعطیل اعلام شد. به گفته عبدالله […]

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
براساس اعلام روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی؛ با عنایت به شدت آلاینده‌های جوی در سطح کشور و به طبع آن در استان مرکزی، فردا مورخ ۱۵ تیر ماه تمامی ادارات سطح استان بغیر از دستگاه‌های خدمات رسان تعطیل اعلام شد.

به گفته عبدالله عبیاوی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی، روز چهارشنبه مورخ ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۱ بخش اداری و ستادی در سطح استان تعطیل اعلام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جزو دستگاههای خدمات رسان محسوب می‌شود افزود: ادارات تابعه شهرستانها صرفا نسبت به تعیین شیف برای آماده باش و گشت زنی در سطح راه‌های استان (هماهنگی با مرکز مدیریت راه‌های اداره کل)، کمافی السابق نسبت به ارائه خدمات به کاربران جاده‌ای اقدامات لازم را بعمل آورند.