بايد به دنبال شناخت افراد جديد باشيم

بايد به دنبال شناخت افراد جديد باشيم
اسفند 14, 1400
60 بازدید

فرماندار اراک در گفتگوي اختصاصي با چشم به راه: بايد به دنبال شناخت افراد جديد باشيم درست است که فرماندار جواني هستم اما همه‌ی مسير کارم را پله پله گذرانده ام چشم به راه: بیشترین نگرانی افکارعمومی در خصوص شما، جوان بودن شما است نظرتان در این مورد چیست؟ فرماندار شهرستان اراک: بله درست است […]

فرماندار اراک در گفتگوي اختصاصي با چشم به راه:

بايد به دنبال شناخت افراد جديد باشيم

درست است که فرماندار جواني هستم اما همه‌ی مسير کارم را پله پله گذرانده ام
چشم به راه: بیشترین نگرانی افکارعمومی در خصوص شما، جوان بودن شما است نظرتان در این مورد چیست؟
فرماندار شهرستان اراک: بله درست است که فرماندار جوانی هستم اما همهی مسیر کارم را تقریبا از رده های کارشناسی تا به امروز که فرماندار مرکزاستان مرکزی هستم را پله پله گذرانده ام. از کارشناسی تا معاونت شهرداری مهاجران، خنداب، شرکت آب و فاضلاب و فرمانداری به نوعی تمامی رده های منطقه ای، شهرستانی، استانی و ملی را گذرانده و در قلب دستگاه های اجرایی کشور بوده ام، امید است بتوانم از تجربیات کسب شده در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان اراک استفاده کنم.
چشم به راه: انتخابات مجلس آینده را چگونه تحلیل می کنید و مردم با حضور شما چه انتخاباتی را به لحاظ امنیتی و سیاسی تجربه خواهند کرد؟
امیر هادی: ما کارگذار دستگاه های اجرایی هستیم و وظیفه داریم که در این بخش از مسئولیت خویش که مهم ترین آن برگذاری انتخابات است کار به نحو احسنت صورت پذیرد.
فرماندار شهرستان اراک گفت:درموضوع ساختار فرهنگی، تولید فکر و اندیشه حداقل درمقطع فعلی به آن شکل که باید صورت نمی پذیرد.
انسان های بسیار باارزش و با دانش در سطح شهرستان اراک وجود دارد که بایستی بسترهای لازم برای حضورشان فراهم شود. باید به دنبال شناخت افراد جدید باشیم و از طرفی دیگر نیز فضایی مناسب برای بازنشر افکارشان ایجاد کنیم.
وی ادامه داد: سازمان های مردم نهاد به این معنا نیست که غیر فعال باشند بلکه در بعضی از حوزه ها بسیار نیز فعال هستند و ما به دنبال سازمان دهی بهتر آن ها هستیم.
چشم به راه: فرمانداری را با چه مشکلاتی تحویل گرفتید؟
امیر هادی: فرمانداری محلی است برای همه‌ی مشکلات بنابراین نمیشود گفت که چه تعداد مشکل وجود داشته یا چه تعداد مشکل ما در آینده تحویل می دهیم چراکه فرمانداری در هر لحظه ای محل رجوع همهی مشکلات است.
چشم به راه: آیا درب اتاق شما به روی همه باز است؟
سازمان و نهاد فرمانداری برای مراجعه روزانه مردم برای رفع مشکلاتشان است و طبیعتاً همیشه این مشکلات در حال به روز رسانی است.
بنده تلاش کرده ام که در هفته یک روز را برای حضور در بخش ها و روستاهای شهرستان اراک اختصاص دهم.
دو شب درهفته به همراه مدیران دستگاه های اداری در مساجد محله های شهر اراک و روزهای دوشنبه نیز پاسخگوی شهروندان گرامی باشیم. بنابراین بیشتر سعی کرده ایم خودمان در جمع مردم حضور داشته باشیم.
فرماندار اراک در پایان در خصوص آلودگی هوای شهر اراک گفت: منشأها باید شناسایی شود، اراک در صدر آلودگی قرار دارد.
در خصوص آلودگی نیروگاه شازند سازمان محیط زیست و مراکز دانشگاهی به دنبال یک طرح اجرایی هستند تا بشود آلودگی ناشی از سوخت مازوت را فیلتر کند و به صورتی باشد که به منابع آب های زیرزمینی آسیبی وارد نشود.

برچسب ها