تساوی ناامید کننده حاصل سفر به رفسنجان

شهریور 12, 1401
135 بازدید

تساوی ناامید کننده حاصل سفر به رفسنجان به قلم: محمد پاکی در هفته چهارم لیگ برتر از میان ۸ بازی ۴ مسابقه با نتیجه صفر صفر به پایان رسید و بازی آلومینیوم اراک و مس رفسنجان یکی از همین تساوی های صفر صفر هفته بود. در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران از میان هشت […]

تساوی ناامید کننده حاصل سفر به رفسنجان

به قلم: محمد پاکی

در هفته چهارم لیگ برتر از میان ۸ بازی ۴ مسابقه با نتیجه صفر صفر به پایان رسید و بازی آلومینیوم اراک و مس رفسنجان یکی از همین تساوی های صفر صفر هفته بود.

در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران از میان هشت بازی، چهار مسابقه با نتیجه صفر صفر به پایان رسید و نتایج حاصل سطح لیگ برتر  فوتبال ایران را نشان می‌دهد، لیگی که بر اساس حاشیه ها به پیش می‌رود و تیم ها اصلا فوتبال بازی نمی‌کنند و شاید موتور لیگ روشن نشده است.

علاقه‌مندان به فوتبال رغبت نمیکنند که بازی های لیگ را نگاه کنند چه برسد  بخواهند به تحلیل آن بپردازد. بازی آلومینیوم اراک و مس رفسنجان نیز از جمله همین تساوی های صفر صفر و به قول فوتبالی‌ها مریض این هفته بود.

تساوی صفر صفر مریض

چهارشنبه ۹ شهریور ماه ۱۴۰۱ آلومینیوم اراک در ورزشگاه شهدای صنعت مس به مصاف میزبان خود یعنی مس رفسنجان رفت. بازی از همان ابتدا با حملات جسته و گریخته تیم ربیعی آغاز شد ولی تا انتهای بازی تنها یک گل آفساید و دو تیرک حاصل کار رفسنجانی ها بود. آلومینیوم نیز روی غفلت مدافعین مس اولین و آخرین موقعیت خود را بدست آورد که توسط محمدرضا آزادی از دست داد تا در نهایت بدون اینکه هیچ توپی از خط دروازه ها عبور کند بازی دو تیم به پایان برسد.

خوش‌شانس در دفاع و تعطیلات در حمله

اگر بخواهیم به رسم هر هفته خلاصه ای از بازی آلومینیوم بگوییم می‌شود به یک تیم ناامیدکننده اشاره کنیم. یک دفاع غیرمنسجم و بی‌اطمینان که اگر مهاجم های مس کمی هوشیار تر بودند قطعا به گل می‌رسیدند و آلومینیوم بسیار خوش شانس بود که از این بازی جان سالم به در برد. در حمله نیز شما هیچ برنامه و تاکتیکی را در تیم نمی‌دیدید و توپ که به مهاجم ها می‌رسید کاملا در تعطیلات بودند و اصلا نمی‌دانستند با توپ چه کار‌هایی می‌شود، کرد.

اگرصادقانه بگوییم، یک گل در چهار بازی به تدبیر و تفکر عمیقی نیاز دارد و باید به آن توجه اساسی کرد به واقع معلوم نیست تا کی قرار است مهدی رحمتی امید به هماهنگی بازیکنانش مخصوصا وینگر های خارجی تیم بدهد و همینطور امتیاز ها یکی پس از دیگری از دست برود.

اما با تمام این شرایط بد و عملکرد ضعیف تیم ما منتظر می‌مانیم تا بازی خانگی هفته بعد با تراکتور تبریز برگزار شود و با نگاهی به آینده پایان یادداشت این هفته را باز می‌گذاریم….

به امید بازی زیباتری از آلومینیوم اراک.

برچسب ها