دلقک احمقي به نام ترامپ

دلقک احمقي به نام ترامپ
خرداد 24, 1400
37 بازدید

دلقک احمقي به نام ترامپ مهديه معصومي/ سردبير   در وصف مالک اشتر گفته‌اند در غيبت مولا همان کاري را مي کرد که اميرالمومنين مي خواست. حاج قاسم  سليماني در حکم مالک اشتر  بود، بلاتشبيه نگاه مقام معظم رهبري نيز به حاج قاسم همين بود، پيام تسليت رهبر معظم به خوبي گوياي اين موضوع است. […]

دلقک احمقي به نام ترامپ

مهديه معصومي/ سردبير

 

در وصف مالک اشتر گفته‌اند در غيبت مولا همان کاري را مي کرد که اميرالمومنين مي خواست.

حاج قاسم  سليماني در حکم مالک اشتر  بود، بلاتشبيه نگاه مقام معظم رهبري نيز به حاج قاسم همين بود، پيام تسليت رهبر معظم به خوبي گوياي اين موضوع
است. حاج قاسم سليماني در سرزميني شهيد شد که مشهد اباعبدا… الحسين است. در عراق و در فاصله چند ساعته با حرم سيدالشهدا(ع)، او در حال تلاش شبانه روزي و بي وقفه براي آماده سازي قيام منتقمان اباعبدا… الحسين و زمينه سازي ظهور مهدي موعود شهيد شد. مدافع ولايت بود و بالاخره توانست چشمان خسته اش را پس از چهل سال روي هم بگذارد و شايد امروز در کنار ارواح شهيداني که به استقبالش آمدند آرام مي خندد و فکر چهره کودکان، همسران، مادران و پدران شهداي مدافع حرمي که دائما به آنها سرکشي مي کرد، ديگر او را اذيت نمي کند.و اما دلقک احمقي به نام ترامپ،
اقدام تروريستي بامداد جمعه 13 دي ماه نشان از بزرگترين خطاي راهبردي آمريکا به سرکردگي دونالد ترامپ در منطقه دارد؛ خطايي که دامن يانکي ها را به همين سادگي رها نخواهد کرد.

عمليات ترويستي عليه سردار قاسم سليماني و ابو مهدي المهندس و همراهان آنها با دستور مستقيم رييس جمهور آمريکا که وي به صدور دستور خود براي انجام اين عمليات نيز اعتراف کرد.
مي تواند مهمترين تأثير تسريع فشار بيشتر دولت عراق براي اخراج نيروهاي آمريکايي از اين کشور باشد و اين به معناي حضور برجسته ايران در عراق و در خاورميانه خواهد بود.

ترامپ با ترور حاج قاسم سليماني نه تنها اتحاد ملت ايران را بيش از پيش کرد  ،بلکه تنش با ايران در منطقه را نيز افزايش داد و هم اکنون دولت واشنگتن با 80 ميليون شهروند ايراني روبرو است.
آمريکا در شوراندن مردم ايران عليه نظام  مقدس جمهوري اسلامي ايران شکست ‌خورد. ايراني‌ها بدون شک سزاوار دولتي پاسخگوتر و شفاف‌تر و شايسته بهره‌مندي از آزادي بيشتر هستند اما آنان انقلابي که ساخته و پرداخته واشنگتن باشد را نمي‌خواهند انقلابي که صرفا مورد پسند ترامپ باشد.

برچسب ها