مدال آوران ناشنواي استان مرکزي در المپيک تابستاني 2022 برزيل تجليل شدند

خرداد 7, 1401
156 بازدید

مدال آوران ناشنواي استان مرکزي در المپيک تابستاني 2022 برزيل تجليل شدند «اکبر صابری» مدال آور طلای کشتی، «حسین‌ا… کریمی» مدال آور نقره جودو، «حسین تبرته فراهانی» کسب کننده ۲ مدال برنز کاراته، «علیرضا کاشانی» مدال آور برنز کاراته و «هاشم یادگاری» دارنده مدال دو ومیدانی، پنج ورزشکار و نماینده اعزامی استان مرکزی به المپیک […]

مدال آوران ناشنواي استان مرکزي در المپيک تابستاني 2022 برزيل تجليل شدند

«اکبر صابری» مدال آور طلای کشتی، «حسین‌ا… کریمی» مدال آور نقره جودو، «حسین تبرته فراهانی» کسب کننده ۲ مدال برنز کاراته، «علیرضا کاشانی» مدال آور برنز کاراته و «هاشم یادگاری» دارنده مدال دو ومیدانی، پنج ورزشکار و نماینده اعزامی استان مرکزی به المپیک ۲۰۲۲ برزیل بودند که مورد استقبال و تجلیل شدند.
این ورزشکاران با «صدای ایران با شعار موفقیت در سکوت» در این رقابت‌ها شرکت کردند و هر پنج نماینده استان مرکزی در این المپیک افتخار آفرینی کردند.
مدیرکل دفتر فرهنگی و اجتماعی استانداری مرکزی در این آیین گفت: افتخارات ورزشکاران ناشنوای استان مرکزی تحسین برانگیز و به یاد ماندنی است.
«محمدرضا جعفری» افزود: مدال آوران ناشنوا وکم شنوا که این افتخارات را کسب کردند باید بیش از ورزشکاران دیگر تکریم شوند.
وی بیان کرد: این افتخار سرمایه‌ای ماندگار است و قابلیت الگو شدن برای نسل جوان بویژه برای افرادی که شاید دچار نوعی کاستی جسمی هستند، باشند.
مدیرکل دفترفرهنگی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: این استان در همه زمینه‌ها در طول دهه‌های مختلف بویژه دهه اخیر افتخارآفرین بوده و این مهم روز به روز در حال افزایش است.
جعفری اظهار داشت: مربیان این قشر نیز افراد توانمندی هستند که زحمات آنها جای تقدیر دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی هم در این آیین گفت: کسب مدال‌های رنگین ناشنوایان استان مرکزی در المپیک تابستانه ۲۰۲۲ برزیل، یکی از موفقیت‌های کم سابقه و بی‌سابقه ورزش استان است. «عابد حقدادی» افزود: کاروان جمهوری اسلامی ایران در این رقابت‌ها برای نخستین بار موفق به کسب رتبه سوم شدند.
وی بیان کرد: پنج نماینده پرافتخار در رشته‌های کاراته، جودو، کشتی و دو و میدانی از استان مرکزی در این مسابقات شرکت کردند و با مدال‌های رنگارنگ به میهن و استان مرکزی بازگشتند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی ادامه دادند: مسئولان و مدیران باید این ورزشکاران را حمایت کنند تا این موفقیت‌ها افزایش یابد.
استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفر جمعیت است

گزارش تصویری:

 

برچسب ها