مدیریت عجیب

مدیریت عجیب
اردیبهشت 17, 1401
244 بازدید

مدیریت عجیب به قلم:صلاح الدین خلج اسدی در مدت زمان مدیریت خانم امینی در بهزیستی استان مرکزی هر انتقاد چشم به راه با شکایتی همراه شد، این شکایات هر بار همراه بود با تهدید و توهین‌های فراوان از جانب افراد معلوم‌الحال ۲ جریان سیاسی فعال در کشور (اصلاح طلب و اصولگرا)، خدارا شاکریم که از […]

مدیریت عجیب

به قلم:صلاح الدین خلج اسدی

در مدت زمان مدیریت خانم امینی در بهزیستی استان مرکزی هر انتقاد چشم به راه با شکایتی همراه شد، این شکایات هر بار همراه بود با تهدید و توهین‌های فراوان از جانب افراد معلوم‌الحال ۲ جریان سیاسی فعال در کشور (اصلاح طلب و اصولگرا)، خدارا شاکریم که از تمام این شکایات و سنگ‌اندازی‌ها سربلند بیرون آمدیم و امروز حقانیت ما به لطف خدا نمایان شد.

هربار از خود می‌پرسیدم مگر می‌شود افرادی از حق ایتام، معلولین و اقشار آسیب‌پذیر جامعه ارتزاق کنند و امروز می‌بینیم که می‌شود!

مدیر عجیب از تمام طیف‌های سیاسی با بذل و بخشش بیت‌المال حامی می‌تراشید و امروز همان حامیان دایه مهربان‌تر از مادر شده‌اند‌.

هر روز از شهرستان‌های استان، خیرین و افراد زیر مجموعه‌ی بهزیستی و حتی کارمندان گزارش‌هایی برای چشم‌به‌راه ارسال و هر بار که مطلبی منتشر می‌شد، اصلاح‌طلبان و اصولگرایانی بودند که همزمان به حمایت از مدیریت عجیب می‌پرداختند و از هیچ اقدامی برای ساکت کردن منتقدان دریغ نمی‌کردند.

امروز مدیر بهزیستی شهرستان اراک یکی از بازماندگان مدیریت عجیب، استعفا داد و باید پیگیر مابقی تراکنش‌ها، مدیران و حامیان این جریان در بهزیستی استان مرکزی بود.

اما بانیان وضع موجود

بانیان وضع موجود در تمام دولت‌ها نه اصلاح‌طلبان بودند و نه اصولگرایان و هم اصلاح‌طلبان بودند و هم اصولگرایان، البته بانیان اصلی باجگیران و کیف‌کش‌هایی بوده‌اند که با حمایت و تخریب‌ها سعی در کوتاه کردن قامت مدیران ارشد و میانی داشته تا بتوانند بهترین بهره را برده و به مقاصد نامبارک خود برسند.

مدیر عجیب کیست؟

مدیر عجیب مدیر کلی است که از محل اعتبارات بهزیستی گردو و بادام و عسل از باغ خود می‌خرد!

مدیر عجیب در بهترین نقطه شهر اراک خانه‌ای را با متراژ حدودی ۱۵۰ متر و کاربری اداری به مبلغ ماهیانه ۴۳ هزار تومان از بهزیستی اجاره می‌کند که همان اجاره هم در طول ۳ سال پرداخت نمی‌شود، مگر با خواهش!

مدیر عجیب ما خود را دکتر می‌خواند و هیچگاه مدرک دکترای او را کسی نمی‌بیند.

استاندار وقت نیت می‌کند خانم دکتر را در سال ۹۸به علت ضعف عملکرد تغییر دهد اما حمایت یکی از اعضای شورای مرکزی جبهه اصلاحات کشور این اجازه را نمی‌دهد و امروز حامی سینه‌چاکی با عنوان مدیر خبرگزاری دولتی اصولگرا دارد ؛ این عجیب است.

کاش می‌شد نمی‌گفتیم، کاش می‌شد ننوشت که دیگر هیچ سواری به هیچ پیاده‌ای کمک نخواهد کرد وقتی متولی کمک‌رسانی عجیب است!

مدیر عجیب قصه ما حتی امروز هم توسط مریدان ، نگارنده را تهدید به هر آن چیزی که نباید می‌کند اما نمی‌داند که ما “گر ز سر بریده می‌ترسیدیم در محفل عاشقان نمی‌رقصیدیم” و خبرنگار نمی‌شدیم.

من بعنوان فرزند این آب و خاک وظیفه خود می‌دانم که گوشزد کنم: مردم تحت فشار و درمانده‌اند از فشار‌های اقتصادی که مبنای آن خارجی یا داخلیست و باید در مقابل هر اشتباه و تضعیف حق بایستیم و نگذاریم تولد باکتری‌وار منفعت‌طلبان ادامه پیدا کند،
من و شما می‌دانیم که این امر طبیعیست که تبعات سنگین در مواجهه با مافیاها خواهیم داشت.

برچسب ها