معجون چربی سوز برای لاغری

معجون چربی سوز برای لاغری
شهریور 12, 1401
74 بازدید

معجون چربی سوز برای لاغری یادداشت سارا زوکایی با‌من سارا زوکایی با این معجون چربی سوز برای لاغری همراه شوید و به ما برای لاغری و خوش استایل شدن در مجموعه ورزشی ساران واقع در خیابان دولت، چهارراه قنات، خیابان آقامیری، نبش هاشمیان، پلاک ۱۶ ملحق شوید. سیب بخاطر دارا بودن فیبر و اسید کلروژنیک […]

معجون چربی سوز برای لاغری

یادداشت سارا زوکایی

با‌من سارا زوکایی با این معجون چربی سوز برای لاغری همراه شوید و به ما برای لاغری و خوش استایل شدن در مجموعه ورزشی ساران واقع در خیابان دولت، چهارراه قنات، خیابان آقامیری، نبش هاشمیان، پلاک ۱۶ ملحق شوید.
سیب بخاطر دارا بودن فیبر و اسید کلروژنیک در کنترل قند خون و وزن بسیار مؤثر است. دانه های خیار با کنترل انسولین یعنی عامل اصلی چاقی در کنترل وزن کاربری هستند همچنین آب و املاح مورد نیاز بدن مثل پتاسیم که در دوران گرما و کاهش وزن کم می‌شوند را کنترل می‌کند لیموترش بخاطر دارا بودن ویتامین C زیاد در افزایش سوخت و ساز، ایجاد احساس سیری و سم زدایی بدن موثر می‌باشد. نعناع با فعال کردن آنزیم‌های گوارشی در هضم سریعتر غذا و کنترل اشتها خیلی کاربردی است. زنجبیل با افزایش‌ گرمازایی وسوخت‌وساز می‌تونه در افزایش چربی‌سوزی خیلی کاربردی باشه و عسل با افزایش آهسته قند خون و کنترل انسولین مانع از افت قند خون، سردرد و سرگیجه می‌شود و سبب ایجاد احساس سیری می‌شود، همه این موارد در افزایش سیستم ایمنی بدن بسیار موثر است.
سیب،خیار،لیموترش، برگ نعناع، عسل، زنجبیل را داخل مخلوط کن می‌ریزیم و میل می نماییم.
برگزاری کلاسهای کاهش وزن و فرم دهی عضلات بصورت کاملا طبیعی و ۱۰۰ درصد تضمینی
اگر می خواهید به فرم ایده آل خود برسید همین الان مراجعه فرمایید

برچسب ها