پناهي انتظارات را برآورده ميکند؟

پناهي انتظارات را برآورده ميکند؟
اسفند 14, 1400
55 بازدید

پناهي انتظارات را برآورده ميکند؟ دو سه هفته پیش بود که هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم دچار تغییرات چندباره شد. اما تفاوت این تغییر با تغییرات پیشین، آمدن امین پناهی بود؛ پناهی که سابقه مربیگری در همین تیم آلومینیوم و صعود با این تیم از لیگ دسته دوم به لیگ دسته یک دارد و حتی در […]

پناهي انتظارات را برآورده ميکند؟

دو سه هفته پیش بود که هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم دچار تغییرات چندباره شد.

اما تفاوت این تغییر با تغییرات پیشین، آمدن امین پناهی بود؛ پناهی که سابقه مربیگری در همین تیم آلومینیوم و صعود با این تیم از لیگ دسته دوم به لیگ دسته یک دارد و حتی در مقطعی تا آستانه سرمربیگری این تیم هم پیش رفت، حالا خود را در هیئت مدیره باشگاهی میبیند که سالها خون دل خوردن هایش را به جان خرید.
او که پیشتر در کسوت مربی بود و حالا خود را در قامت یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه میبیند، امیدوار است مهرهای با تاثیرگذاری مثبت باشد.
امین پناهی شاید حلقه مفقوده سالهای دور و نزدیک هیئت مدیره باشگاهی باشد که مردمان سرزمینش نزدیک به دو دهه در انتظار لیگ برتری شدنش بودند و حالا که به لطف تلاشهای بازیکنان و اعضای کادر فنی، تیم یکپارچهای را داریم که میتواند هر تیمی را به چالش بکشد، باید به فکر ساماندهی باشیم.
نگاه کلان به امر باشگاه داری اگر از صلاحیت بسیاری از اعضای سابق هیئت مدیره تیمهای اراک خارج بود اما با آمدن پناهی انتظارات هم به همان اندازه بالا می رود تا ببینیم یک استخوان خرد کرده فوتبال که در بین بسیاری از اهالی فوتبال اراک نیز وجهه خوبی دارد، چه در چنته دارد.
اگرچه فوتبال ایران سیستماتیک نیست و آلومینیوم هم که به عنوان تیمی تازه نفس، دومین سال حضورش در لیگ برتر را تجربه میکند از این قاعده مستثنا نیست، اما واقعیت این است که آلومینیوم بیش از پیش به وفاق و همدلی نیاز دارد تا در نیم فصلل دوم، نتایج خوب نیم فصل اول را تکرار کند.اما مهمترین رکن مدیریت، حفظ ارکان موفقیت تیم است.
نکته قابل توجه دیگر این است که یادمان نرود بالاخره یک فوتبالی تمام عیار که سالها در کسوت مربی و بازیکن در خدمت فوتبال اراک بوده است، اکنون در هیئت مدیره باشگاه قرار دارد و امیدواریم این جایگزینی، روند مثبتی را پیش رو داشته باشد و به تسویه حسابهای شخصی نینجامد.
باور کنید تازه اول راه است، یاد بگیریم پیش از هر چیزی سلاح هایمان را زمین بگذاریم و قضاوت عجولانه نکنیم؛ سلاخی کردن را همه بلدیم اما بیاییم از همین ابتدا، کارد را به استخوان نرسانیم. تیم شهر ما و مدیریت فوتبال آن به حنجره های اجارهای و شعبدهباز احتیاجی ندارد، بیایم در کنار یکدیگر بازوی توانمند فوتبال شهرمان باشیم. همدلی رکن اصلی موفقیت است و یادمان نرود زمانی که فوتبال یک عشق بود و نه یک صنعت، امثال پناهیها برای فوتبال شهرمان تلاش کردند و انصاف نیست این افراد را به این زودیها قضاوت کنیم، چرا که تاریخ بهترین قاضی است.اما نکته آخر این که حضور حمید محرابی به عنوان یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره میتواند در روند تصمیم گیریهای درست مدیریتی باشگاه هم تاثیر مثبتی بگذارد و امیدواریم شهرمان به دور از حواشی، روزهای خوش گذشته را تکرار کند.

برچسب ها