پیش‌بینی پایگاه خبری چشم براه درست از آب در آمد/ خطیبی از پشت به اراکی ها خنجر زد / فرد دانا از یک سوراخ دوبارگزیده نمی شود

اسفند 23, 1400
365 بازدید

پیش‌بینی پایگاه خبری چشم براه درست از آب در آمد/ خطیبی از پشت به اراکی ها خنجر زد / فرد دانا از یک سوراخ دوبارگزیده نمی شود اراک– یدالله رحمتعلی: بزرگان گفته اند: کسی که خودش را به خواب زده بیدار کردنش مشکل تر از کسی است که واقعاً خواب است. حالا حکایت دست اندرکاران […]

پیش‌بینی پایگاه خبری چشم براه درست از آب در آمد/ خطیبی از پشت به اراکی ها خنجر زد / فرد دانا از یک سوراخ دوبارگزیده نمی شود

اراک– یدالله رحمتعلی:
بزرگان گفته اند: کسی که خودش را به خواب زده بیدار کردنش مشکل تر از کسی است که واقعاً خواب است. حالا حکایت دست اندرکاران و گردانندگان باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم در ارتباط با فوتبال باسیاست گذاری در تیم فوتبال آلومینیوم است. یا جای دیگر گفته‌اند: دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است. این هم حکایت رسول خطیبی سرمربی پیشین آلومینیوم است. که زیادی دوستش داشتند

فلاش بک

دقیقا در تاریخ بیست و ششم مهر ماه سال جاری نگارنده در پی عقد قرارداد مجدد با خطیبی توسط دست اندر کاران باشگاه آلومینیوم؛ یعنی باسرمربی که در نیمه راه سال قبل تیم را رها کرده بود؛ مطلبی با عنوان «با طناب خطیبی به چاه نروید» خطاب به مسئولین و دست اندرکاران باشگاه‌ آلومینیوم نوشتم و امروز دقیقا پیش‌بینی پایگاه خبری چشم براه درست از آب درآمد و خطیبی در نیمه راه با سیاست بازی و ترفندهای که راه انداخت با توافق با مسئولین باشگاه آلومینیوم از سرمربیگری تیم فوتبال اراک که هویت ورزش اراک است آن هم در نیمه راه خدا حافظی کرد. ودقیقا همان اتفاقی که سال گذشته رخ داد امسال نیز پیش آمد. و روح و جسم اهالی ورزش اراک به ویژه فوتبال دوستان را جریحه‌دار کرد. و باسیاست وروشی که اصولاً دلال های فوتبال در ایران به کار می برند. فوتبال آلومینیوم را رها کرد.
امیدوارم کس یا کسانی پیدا شود؛ واقعیت های پشت پرده را در باشگاه آلومینیوم که طراحی شده بررسی کند وبه طور ریشه ای معضلی که مثل یک سایه شوم در باشگاه وتیم داری آلومینیوم گسترده شده است برطرف کنند.
بیش از این اطاله کلام نکنم و نظر شما عزیزان رابه مطلب پیش بینی شده پایگاه خبری چشم براه؛ که در بیست و ششم مهر ماه سال جاری منتشر شده حلب می‌کنم.
البته در این مورد با خواهیم نوشت.

با طناب خطیبی به چاه نروید

….اما منصوریان به جهت وارد شدن به حاشیه نتوانست به درستی تیم را هدایت کند و در اواخر کار یکباره آلومینیوم از رده های سوم و چهارم جدول رده بندی لیگ برتر به رده‌های پایین‌تر جدول سقوط کرد. البته مدیرعامل آن دوره نیز موجب شد تا تیم در شرایط نامطلوب قرار بگیرد.
در نهایت در فصل جدید حمید محرابیان به عنوان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم و رسول خطیبی به عنوان سرمربی کار را آغاز کردند.

نظر کارشناسان فوتبال

البته برخی از کارشناسان فوتبال معتقدند، با توجه به حرکتی که رسول خطیبی در نیمه راه کرد و تیم آلومینیوم را که خوب نتیجه می‌گرفت رها کرد و از این بابت لطمه سنگینی به تیم وارد آورد، حضور مجددش به عنوان سرمربی به صلاح نیست و به اصطلاح دوباره نباید با طناب خطیبی به چاه رفت. البته تغییر و تحول زیادی هم در ترکیب تیم نسبت به فصل گذشته اتفاق افتاده است.

خطیبی مردانه تیم آلومینیوم را رهبری کند

به هر تقدیر باید منتظر بمانیم و ببینیم فصل جدید خطیبی و شاگردانش شرایط آلومینیوم را چگونه ساماندهی می‌کنند و امیدواریم خطیبی به بهانه‌های واهی کار را در نیمه راه رها نکند و مردانه برای ارتقای آلومینیوم که برایش زحمت زیاد کشیده شده وخون دلها خورده شده و هویت اراکی هااست، تلاش کند.

یدالله رحمتعلی- دبیر سرویس خبر پایگاه خبری چشم براه 

برچسب ها