چهار ماده غذایی که کاهنده اشتها است

شهریور 21, 1401
152 بازدید

چهار ماده غذایی که کاهنده اشتها است یادادشت ، سارا زوکایی ؛ چهار ماده غذایی که کاهنده اشتهاست و در لاغری معجزه می کنه رو معرفی می کنم و البته بهترین زمان مصرفش رو هم بهتون میگم : ۱- قهوه :کافئنی که در قهوه وجود دارد متابولیسم پایه را ۳ تا ۱۱ درصد بالا می‌برد […]

چهار ماده غذایی که کاهنده اشتها است

یادادشت ، سارا زوکایی ؛

چهار ماده غذایی که کاهنده اشتهاست و در لاغری معجزه می کنه رو معرفی می کنم و البته بهترین زمان مصرفش رو هم بهتون میگم :
۱- قهوه :کافئنی که در قهوه وجود دارد متابولیسم پایه را ۳ تا ۱۱ درصد بالا می‌برد و در درازمدت باعث می‌شود کالری سوزی و چربی‌سوزی بیشتر شود بهترین اثربخشی قهوه وقتی که وقتی کالری دریافتی از کالری مصرفی کمتر باشد یعنی بهترین زمان مصرفش وقتی که شما در حال رژیم گرفتن باشیدو بهتر که در میان وعده ها استفاده بشود که اشتها رو کم کنه.
۲- بادام درختی :
فیبر و پروتئین بالایی دارد که همین ویژگیها بادام را تبدیل کرده به یک سیرکننده خوب و بالابرنده متابولیسم بعد از صبحانه حتما ۶ عدد بادام مصرف کنید.
۳- سیب :
از جمله میوه هایی که کالری خیلی کمی دارد و خاصیت سیرکنندگی بالایی دارد به دلیل داشتن فیبر و اسید کلروژنیک، نیم ساعت قبل از غذا یک عدد سیب میل کنید تا حجم غذای مصرفی را پایین بیاورید.
۴- شکلات تلخ :
تحقیقات نشان می‌دهند مصرف شکلات تلخ باعث می‌شود که میل به خوردن شیرینی جات، غذاهای چرب و شور کمتر بشود. بهترین زمان مصرفش نیم ساعت قبل از غذا می باشد به دلیل اینکه شدیدا اشتها را کم می کند و باعث می‌شود حجم غذای مصرفی شما کم شود.

برچسب ها