دومین برد آلومنیوم با بازی خوب فخرالدینی

دومین برد آلومنیوم با بازی خوب فخرالدینی
شهریور 5, 1402
73 بازدید

دومین برد آلومنیوم با بازی خوب فخرالدینی به قلم : محمد پاکی آلومینیوم اراک در جریان هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران در یک بازی خارج از خانه به مصاف تیم هوادار محمود فکری رفت و با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید و با ۶ امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار گرفت و […]

دومین برد آلومنیوم با بازی خوب فخرالدینی

به قلم : محمد پاکی

آلومینیوم اراک در جریان هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران در یک بازی خارج از خانه به مصاف تیم هوادار محمود فکری رفت و با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید و با ۶ امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار گرفت و فخرالدینی بهترین بازیکن زمین شد.

تساوی در نیمه اول

آلومینیوم اراک در جریان هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران در یک بازی خارج از خانه مقابل تیم هوادار قرار گرفت و این بازی در استادیوم بدون تماشاگر پاس قوامین برگزار شد.  در همان اوایل نیمه اول و در دقیقه ۱۰ بازی یک پنالتی به سود شاگردان مجتبی حسینی اعلام شد و توسط میلاد فخرالدینی، آلومینیوم به گل اول رسید. بعد از آن، توپ و میدان به دست هوادار افتاد و طی ریباند یک ضربه ایستگاهی تیم میزبان با گل قاسمی نژاد بازی را به تساوی کشاند.

شب شانس آلومنیوم

نیمه دوم بصورت خیلی کم  رمق و بی هیجان که قطعا نبود تماشاگران به شدت روی بازی تاثیر گذاشته بود  ادامه پیدا کرد تا اینکه در یک صحنه تبریزی مهاجم آلومنیوم نزدیک بود دروازه هوادار را باز کند اما در جدال با تجربه های دو تیم ضربه سر تبریزی با واکنش خوب حقیقی مواجه شد‌.‌ در دقیقه ۷۶ بازی بالاخره اندک حملات آلومینیوم جواب داد و روی سانتر ماهرانه فخرالدینی، بهروز نوروزی فرد با یک ضربه سر دقیق آلومینیوم را دو بر یک پیش انداخت. بعد از گل آلومنیوم، هوادار سراپا حمله شد و یک گل آفساید زد که اعتراضات زیاد فکری را در پی داشت و حتی هوادار به یک قدمی گل هم رسید اما توپ به تیرک خورد تا شب، شب شانس اراکی ها باشه و آلومنیوم با همان دو گل به پیروزی برسد و بعد از اینکه بالاخره هوادار را در لیگ برتر شکست داد با ۶ امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار گرفت.

میلاد فخرالدینی بهترین بازیکن زمین

میلاد فخرالدینی با زدن یک گل و دادن یک پاس گل و نمره ۷.۸۰ به خوبی نقش یک کاپیتان را بازی کرد و بهترین بازیکن زمین شد. فخرالدینی بعد از سالهایی که در آلومینیوم توپ میزند به محبوبیت خوبی نزد هواداران اراکی رسیده است.

دفاعی که نقش مهاجم هارا بازی می‌کند

نکته جالب این دو بازی اینکه اراکی‌ها سه گل اخیرشان را با همکاری و درخشش مدافعان به ثمر رسانده‌اند در بازی قبلی مهران موسوی با پاس یونس اکبرپور زمینه‌ساز سه امتیاز اول آلومینیوم شده بودند. در بازی هوادار نیز میلاد بدرقه، دفاع وسط این تیم، پنالتی گرفت و میلاد فخرالدینی، دفاع راست‌شان گل زد. روی گل دوم این تیم به هوادار نیز فخرالدینی سانتر کرد تا بهروز نوروزی‌فرد، دیگر دفاع این تیم، با ضربه سر گل بزند.
آلومینیوم تا اینجا با درخشش خط دفاعی خود خوب نتیجه گرفته، ولی باید دید موتور مهاجمان این تیم از چه زمانی روشن خواهد شد.

برچسب ها