رئیس هیأت زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی مرکزی انتخاب شد/حسینخانی در مجمع انتخابی:در مجمع انتخاباتی هیات ورزش‌های باستانی رای‌ها و افراد از پیش تعیین شده است و بنده در این انتخابات نخواهم بود.

رئیس هیأت زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی مرکزی انتخاب شد/حسینخانی در مجمع انتخابی:در مجمع انتخاباتی هیات ورزش‌های باستانی رای‌ها و افراد از پیش تعیین شده است و بنده در این انتخابات نخواهم بود.
شهریور 22, 1402
101 بازدید

رئیس هیأت زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی مرکزی انتخاب شد احمد حسینخانی هزاوه ، مدیر تربیت بدنی ایرالکو ، از جانبازان ۷۰ درصد هشت سال دفاع مقدس ، برادر شهید و نامزد مستعفی مجمع: در اینجا رای‌ها از پیش تعیین شده است و بنده در این انتخابات شرکت نخواهم کرد. این آقایان که آمدند مدیر کجا […]

رئیس هیأت زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی مرکزی انتخاب شد

احمد حسینخانی هزاوه ، مدیر تربیت بدنی ایرالکو ، از جانبازان ۷۰ درصد هشت سال دفاع مقدس ، برادر شهید و نامزد مستعفی مجمع: در اینجا رای‌ها از پیش تعیین شده است و بنده در این انتخابات شرکت نخواهم کرد.

این آقایان که آمدند مدیر کجا بوده اند؟تحصیلات این بزرگواران چیست؟ آیا تحصیلات مدیریتی دارند؟

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
مجمع انتخابی رئیس هیأت ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی استان مرکزی با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری چشم به راه به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی، در این انتخابات در نهایت سید حسن قریشی با ۱۷ رای از مجموع ۲۲ رای ماخوذه به سمت رئیس هیأت زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی استان مرکزی برای مدت ۴ سال انتخاب شد.

حسینخانی هزاوه نامزد مستعفی مجمع انتخابی هیات ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی درباره نوع برگزاری مجمع گفت:

بسم الله الرحمن الرحیم

بنده مداحی بلد نیستم زیرا رئیس مداحان جناب پیرایش هستند.

هدفم از ثبت نام ،همدلی بین ورزشکاران باستانی و زورخانه‌ای بود،متاسفانه در اراک فاصله بین ورزشکارها زیاد است و  کوچک و بزرگتری نمیشناسند ، قوانین و مقررات ورزش دست یک ژیمناستیک کار است و همین افراد را ما به غلط تربیت کرده ایم که امروز حرمت کوچک و بزرگی را از بین برده اند.

تربیت بدنی ایرالکو اگر نگوییم از ورزش استان بزرگ‌تر است، کوچکتر هم نیست،  مسابقات کارگری استان با حمایت ایرالکو برگزار می‌شود ، برگزاری مسابقات  کشتی پیشکسوتان کشور جام امیرکبیر برای اولین بار در مجموعه آلومینیوم اتفاق افتاده ، کار‌های عام المنفعه بسیار و کمک‌های بلا‌عوض آقای محسن محمدی و شرکت‌ الومینیوم ایران به ورزش و ورزشکاران استان نشان از حسن نیت و اهتمام ما به وظایف و شاخص نیت خیرمان است اما وعده‌هایی که در این مجمع داده شد با کدام پول و توان، اجرایی خواهد شد!؟

بحث من این است، کسانی باید مدیر شوند که ورزشی باشند.

این آقایان که آمدند مدیر کجا بوده اند؟تحصیلات این بزرگواران چیست؟ آیا تحصیلات مدیریتی دارند؟

من به آقای قائم مقامی نیز گفتم با این روند تا ۶ ماه آینده ورزش زورخانه‌ای را تعطیل خواهید کرد.

شایسته نیست که افراد بیایند و بگویید به فلان رای بدهید به بهمان رای ندهید ؛این شایسته ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی نخواهد بود و مطمئن هستم شما قطعاً چنین کاری را نخواهید کرد!

بنده انصراف خواهم داد.

  در مجمع انتخاباتی هیات ورزش‌های باستانی رای‌ها و افراد از پیش تعیین شده است و بنده در این انتخابات نخواهم بود.

برچسب ها