آماده باش کامل مدیریت شهری اراک برای جلوگیری هرگونه آب گرفتگی در سطح شهر ومعابر

مرداد 7, 1401
247 بازدید

‍ شهرداری اراک خبرداد: آماده باش کامل مدیریت شهری اراک برای جلوگیری هرگونه آب گرفتگی در سطح شهر ومعابر   اراک–پایگاه خبری چشم براه: شهردار اراک، از بکارگیری تمامی تجهیزات و امکانات مدیریت شهری و آماده باش ایستگاه های آتش نشانی برای رفع هرگونه آب گرفتگی در سطح شهر در پی بارش شدید باران عصر […]

‍ شهرداری اراک خبرداد:

آماده باش کامل مدیریت شهری اراک
برای جلوگیری هرگونه آب گرفتگی در سطح شهر ومعابر

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
شهردار اراک، از بکارگیری تمامی تجهیزات و امکانات مدیریت شهری و آماده باش ایستگاه های آتش نشانی برای رفع هرگونه آب گرفتگی در سطح شهر در پی بارش شدید باران عصر امروز خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، علیرضا کریمی در این خصوص گفت: با توجه به اطلاعیه هواشناسی مبنی بر بارش های رگباری در شهر اراک و احتمال آبگرفتگی، ایجاد رواناب و سیلاب از عصر امروز، تمامی امکانات خدمات شهری برای مقابله با هر گونه آب گرفتگی در سطح شهر بصورت آماده باش درآمده است.

وی تاکید کرد: نیروی های آتش‌نشان به همراه ماشین آلات و تجهیزات مربوطه در ایستگاه‌ ها و پایگاه‌ های آتش‌نشانی و حوزه‌های فرماندهی و ستادی این سازمان در آماده‌باش کامل می باشند.

شهردار اراک افزود: همچنین تمامی ماشین آلات، تجهیزات و نیروهای خدمات شهری شهرداری برای رفع هرگونه آب گرفتگی و سایر حوادث احتمالی در سطح شهر، به حالت آماده باش در آمده است.

کریمی در پایان گفت: از شهروندان تقاضا می شود در صورت تداوم بارندگی ها از تردد غیر ضروری در سطح شهر به ویژه حاشیه رودخانه خودداری کرده و چنانچه با مشکل تجمع آب در منازل و معابر رو به رو شدند به ترتیب با دو شماره ۱۲۵ و ۱۳۷ تماس حاصل نمایند تا همکاران ما در اسرع وقت موارد را مرتفع کنند.

گفتنی است، شرایط آماده‌باش تا برگشتن وضعیت عادی ادامه خواهد داشت.