اراک میزبان مسابقات والیبال کارگران دسته یک کشور

تیر 12, 1401
110 بازدید

رئیس هیأت ورزش کارگری استان مرکزی خبر داد؛ اراک میزبان مسابقات والیبال کارگران دسته یک کشور   اراک– پایگاه خبری چشم براه: رئیس هیأت ورزش کارگری استان مرکزی از میزبانی این استان (اراک) برای مسابقات قهرمانی والیبال کارگران دسته یک کشور خبر داد. مجید اسدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری چشم براه اظهار کرد: مسابقات […]

رئیس هیأت ورزش کارگری استان مرکزی خبر داد؛

اراک میزبان مسابقات والیبال کارگران دسته یک کشور

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
رئیس هیأت ورزش کارگری استان مرکزی از میزبانی این استان (اراک) برای مسابقات قهرمانی والیبال کارگران دسته یک کشور خبر داد.

مجید اسدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری چشم براه اظهار کرد: مسابقات قهرمانی والیبال کارگران دسته یک کشور از بیست و پنجم ماه جاری آغاز و تا یکم مرداد ماه سال جاری به میزبانی هیأت ورزش کارگری استان مرکزی، در اراک ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه در این دوره از رقابت‌ها ۱۵ تیم از سراسر کشور حضور دارند، افزود: هیأت ورزش کارگری استان مرکزی در تلاش است تا این رقابت‌ها به نحو احسن و به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

وی ادامه داد: هیأت ورزش کارگری استان مرکزی، آمادگی میزبانی دیگر مسابقات کارگری کشور را دارد و همه شرایط برای یک میزبانی خوب مهیا است.

گفتنی است این مسابقات با همکاری شرکت واگن پارس مپنا در اراک پیگیری خواهد شد.

براساس این گزارش، همچنین هم اکنون مسابقات انتخابی والیبال کارگران استان مرکزی با هدف شناخت تیم برتر جهت حضور در رقابت‌های کارگری ایران، در اراک در حال برگزاری است.