اهدا ۴۵ سری جهیزیه به عروسان تحت حمایت

اهدا ۴۵ سری جهیزیه به عروسان تحت حمایت
دی 4, 1400
606 بازدید

قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی خبرداد؛ اهدا ۴۵ سری جهیزیه به عروسان تحت حمایت اراک–قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی از اهدا ۴۵سری جهیزیه به ارزش ۹۰۰میلیون تومان به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد خبرداد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ عدالت بهرامی؛ با بیان اینکه کمک به ازدواج جوانان و ترویج ازدواج […]

قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی خبرداد؛

اهدا ۴۵ سری جهیزیه به عروسان تحت حمایت

اراک–قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی از اهدا ۴۵سری جهیزیه به ارزش ۹۰۰میلیون تومان به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد خبرداد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ عدالت بهرامی؛ با بیان اینکه کمک به ازدواج جوانان و ترویج ازدواج آسان از برنامه ‌های کمیته امداد است، گفت: به همت کمیته امداد استان مرکزی تعداد ۴۵ سری جهیزیه به هر ارزش ۹۰۰ میلیون تومان بین نوعروسان تحت حمایت با هم افزایی خیران توزیع شد.

وی افزود: هر جهیزیه شامل پنج قلم کالای اساسی یخچال فریزر ، تلویزیون ، اجاق¬گاز فر، جاروبرقی و لباسشویی بوده است.

وی از توزیع یکهزار و ۲۴۸ وسیله گرمایشی در بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی به ویژه در مناطق محروم خبر داد و خاطرنشان کرد: برای تهیه و توزیع این اقلام گرمایشی، بیش از دو میلیاردو ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

بهرامی در پایان اظهار داشت: کمیته امداد با ارائه خدمات مختلف حمایتی به خانوارهای تحت حمایت به واگذاری انشعابات گاز، آب و برق رایگان با همکاری سازمان‌های مربوطه اقدام نموده ومددجویان از خدمت دریافت رایگان انشعاب بهره‌مند شده اند.