برگزاری جشنواره ملی عکس تالاب میقان در دستور کار قرار گرفت

خرداد 30, 1401
172 بازدید

دبیر سومین جشنواره ملی عکس تالاب میقان خبر داد: برگزاری جشنواره ملی عکس تالاب میقان در دستور کار قرار گرفت اراک–پایگاه خبری چشم براه: سومین جشنواره ملی عکس تالاب میقان با هدف معرفی ظرفیت های بی نظیر طبیعی و گردشگری و اکوسیستم تالابی این منطقه گردشگری برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ دبیر […]

دبیر سومین جشنواره ملی عکس تالاب میقان خبر داد:

برگزاری جشنواره ملی عکس تالاب میقان در دستور کار قرار گرفت

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
سومین جشنواره ملی عکس تالاب میقان با هدف معرفی ظرفیت های بی نظیر طبیعی و گردشگری و اکوسیستم تالابی این منطقه گردشگری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ دبیر جشنواره ملی عکس تالاب میقان با بیان مطلب بالا گفت: در این جشنواره دو بخش مجزا برای عکاسان حرفه‌ای و آماتور در نظر گرفته شده است که افراد می‌توانند با عکاسی از جاذبه‌های طبیعی تالاب، کویر، مرداب، دریاچه و پرندگان آبزی در جشنواره حضور داشته باشند و علاوه بر آن نیز شرکت‌کنندگان می‌توانند از تهدیدات این منطقه و همچنین آسیب‌های زیست محیطی وارد شده به تالاب میقان عکاسی کنند.

علی اصغر یوسفی اظهار کرد: بخش اصلی شامل: تالاب و کویر میقان اراک، گنجینه زیستی پرندگان، پستانداران و خزندگان تالاب و کویر میقان، چشم‌اندازها و جاذبه‌های طبیعی تالاب و کویر میقان، روابط انسان و تالاب و کویر میقان و بخش جنبی شامل: تالاب‌های ایران، گنجینه‌های زیستی و حیات وحش تالاب‌های ایران- چشم‌اندازها و جاذبه‌های طبیعی تالاب‌های ایران-، روابط انسان و تالاب‌ها است.

وی فرصت شرکت در این جشنواره را تا ۲۵ تیر ماه عنوان کرد و افزود: اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان دهه اول مرداد ۱۴۰۱ است و عکس‌های دریافت شده توسط سه داور از ۳۰ تیر ماه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پس از انتخاب برگزیدگان، آثار در نمایشگاهی به نمایش درخواهد آمد.