بستری ۲۳ مادر باردار کرونایی در این مرکز درمانی

فروردین 23, 1401
152 بازدید

رئیس مرکز آموزشی درمانی تخصصی آیت‌الله طالقانی اراک خبرداد؛ بستری ۲۳ مادر باردار کرونایی در این مرکز درمانی   اراک–پایگاه خبری چشم براه: رییس مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی اراک گفت: ۲۳ مورد مثبت قطعی کرونا در فروردین ماه شناسایی و بستری شده اند. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط […]

رئیس مرکز آموزشی درمانی تخصصی آیت‌الله طالقانی اراک خبرداد؛

بستری ۲۳ مادر باردار کرونایی در این مرکز درمانی

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
رییس مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی اراک گفت: ۲۳ مورد مثبت قطعی کرونا در فروردین ماه شناسایی و بستری شده اند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی؛ اکبر زمانی بیان کرد: در فروردین امسال ۲۷۴ مورد مادر باردار با بارداری پر خطر به این مرکز درمانی مراجعه کردند که تعداد پسخوراند ارسالی ۵۵۹ مورد بوده است.

وی افزود: همچنین تعداد مادران بستری بخش ایزوله عفونی ۳۹مورد و دو مورد مشکوک به کرونا هستند.

وی تصریح کرد: در تعطیلات نوروزی نیز این بیمارستان به دلیل سانتر زنان استان به هم استانی های عزیز ارائه خدمت نمود و با مشاهده تولد نوزادان و خوشحالی والدین، خستگی همکاران ما نیز برطرف می شد.

زمانی یادآور شد: در تعطیلات نوروز مورد زایمان دوقلویی در مرکز انجام شده است که نوزادان و مادران با حال عمومی خوب ترخیص شده اند.

رییس مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی اراک در پایان به ارائه خدمات  بخش VIP زایمان در کنار فعالیت های روتین این مرکز اشاره کرد و گفت: در این بخش امکان حضور همسر در ساعاتی قبل و بعد از زایمان در کنار مادر و نوزاد و همچنین انجام زایمان توسط پزشک متخصص زنان و زایمان را برای مادران باردار فراهم شده و امیدواریم خدمات با کیفیتی به مردم استان ارائه کنیم.