تاسیس مرکز نوآوری و شتابدهی کسب و کار جوانان در استان مرکزی

تاسیس مرکز نوآوری و شتابدهی کسب و کار جوانان در استان مرکزی
شهریور 30, 1400
446 بازدید

در گفتگو باسایت خبری چشم براه اعلام شد تاسیس مرکز نوآوری و شتابدهی کسب و کار جوانان در استان مرکزی اراک–دبیر مرکز نوآوری و شتابدهی (منش) جوانان استان مرکزی گفت: مرکز «منش» برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و توسعه کسب و کار و رونق بازار با بهره مندی از دانش روز برای جوانان در این […]

در گفتگو باسایت خبری چشم براه اعلام شد
تاسیس مرکز نوآوری و شتابدهی کسب و کار جوانان در استان مرکزی

اراک–دبیر مرکز نوآوری و شتابدهی (منش) جوانان استان مرکزی گفت: مرکز «منش» برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و توسعه کسب و کار و رونق بازار با بهره مندی از دانش روز برای جوانان در این استان راه اندازی شد.

زهرا نعمتی در گفتگو با خبرنگار سایت خبری چشم براه بیان اینکه، مرکز «منش» درسه حوزه سلامت، فناوری و اطلاعات و صنایع خلاق فرهنگی فعالیت می‌کند، اظهار کرد: از بهمن سال گذشته ۳۰ ایده خام به صورت تیمی یا شخصی معرفی شدند که تا کنون ۱۳ مورد موفق به دریافت مجوز توسط شورای پذیرش و سرمایه‌گذاری مرکز «منش» شدند.

وی با اشاره به اینکه افزون بر تحقق اقتصاد مقاومتی، هدف ایجاد  انگیزه وتقویت جسارت  مطرح کردن این ایده ها در جوانان خلاق است، افزود: افراد می توانند از سن ۱۸ تا ۳۵ سالگی بدون در نظر گرفتن مدارک تحصیلی ایده‌های خود را ارائه دهند و با طی فرآیندهای مرکز وارد بازار کسب و کار شوند.

نعمتی ادامه داد: آموزش افراد در این مرکز طی سه مرحله، ترویج، نوآوری و شتابدهی پیگیری می‌شود. از سوی دیگر همچنین مشغول شناسایی مسئولین و سرمایه‌گذارانی هستیم که از این افراد و ایده‌های آنان حمایت کنند.

دبیر مرکز نوآوری وشتابدهی جوانان استان مرکزی، خاطرنشان کرد: افراد می توانند همه روزه از طریق سایت ثبت نام کنند و ایده های خود را ارائه دهند و از خدمات این مرکز بهره مند شوند

برچسب‌ها:, ,