تمام محورهای مواصلاتی استان مرکزی باز و ترافیک روان است.

تمام محورهای مواصلاتی استان مرکزی باز و ترافیک روان است.
آبان 15, 1400
383 بازدید

رئیس پلیس راه مرکزی اعلام کرد: تمام محورهای مواصلاتی استان مرکزی باز و ترافیک روان است. اراک — رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: با وجود مه گرفتگی وبارندگی در محورهای مواصلاتی استان مرکزی؛ تمام محورها باز و دارای ترافیک روان است. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ سرهنگ محمد پورشمس؛ بر […]

رئیس پلیس راه مرکزی اعلام کرد:
تمام محورهای مواصلاتی استان مرکزی باز و ترافیک روان است.

اراک — رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: با وجود مه گرفتگی وبارندگی در محورهای مواصلاتی استان مرکزی؛ تمام محورها باز و دارای ترافیک روان است.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ سرهنگ محمد پورشمس؛ بر رعایت سرعت مطمئنه از سوی رانندگان انواع وسایل نقلیه، از مه گرفتگی و بارش بارن در تمام محورهای مواصلاتی تاکید کرد و افزود: از روز گذشته، محورهای استان مرکزی با مه گرفتگی و بارش باران در جاده ها مواجه بوده و باعث وقوع برخی از سوانح رانندگی نیز در این مسیر ها شده است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی با تأکید بر رعایت سرعت مطمئنه از سوی رانندگان انواع وسایل نقلیه در شرایط ناپایدار جوی افزود: بی تردید با وجود چنین شرایطی، توجه به کاهش دید و لغزندگی جاده در سطح محورهای مواصلاتی لازم است و رانندگان باید در رعایت فاصله طولی با خودروهای دیگر دقت نظر لازم را داشته و از هرگونه عجله و شتاب در رانندگی خود داری کنند.

وی در پایان با بیان این که هم اکنون تمام محورهای مواصلاتی استان مرکزی باز و داری ترافیک روان است اظهارداشت: هم استاني هاي عزيز با پرهيز از مسافرت هاي غير ضروري، قبل از شروع مسافرت های ضروری، مي توانند از طريق تماس با شماره (141) راهداری، از باز بودن و یا نبودن مسير هاي حركت خود مطمئن شده و با رعايت تمامی توصيه هاي مذکور، سفر بي خطري را آغاز كنند.