درپیام مشترک شهادت جانباز سرافراز شهید علی یوسفی را تسلیت گفتند

خرداد 11, 1401
202 بازدید

استاندار و فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی؛ درپیام مشترک شهادت جانباز سرافراز شهید علی یوسفی را تسلیت گفتند   اراک -پایگاه خبری چشم براه: استاندار و فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با صدور پیامی شهادت جانباز سرافراز اسلام شهید حاج «علی یوسفی» را تسلیت گفتند. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ فرزاد مخلص‌الائمه  و […]

استاندار و فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی؛

درپیام مشترک شهادت جانباز سرافراز شهید علی یوسفی را تسلیت گفتند

 

اراک -پایگاه خبری چشم براه:
استاندار و فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با صدور پیامی شهادت جانباز سرافراز اسلام شهید حاج «علی یوسفی» را تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛
فرزاد مخلص‌الائمه  و سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی در این پیام که نسخه‌ای از آن روز چهارشنبه در اختیار رسانه‌ها قرار داند، آورده‌اند: سلام و تحیات حضرت حق بر جانباز شهید والامقام حاج «علی یوسفی» که با ردای سرخ شهادت، قامت سبز جان خویش را بیاراست تا جمال زیبای یار را به نظاره بنشیند.
در این پیام ادامه داده شده است: بی‌شک آن جانباز سرافراز اسلام که حیات بابرکتش را به پارسایی، ساده زیستی، عشق به خاندان اهل بیت (ع)، رزم و جهاد در هنگامه نیاز و خدمت صادقانه و خالصانه در دفاع از ارزش‌های اسلامی سپری نمود، پس از سال‌ها تحمل آلام به جا مانده از جبهه‌های نیروی حق علیه باطل، عاقبت عشق دیدار حضرت حق، طاقتش را بربود و به یاران شهیدش پیوست.
استاندار و فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در ادامه این پیام آورده‌اند: اینجانبان شهادت این شهید عزیر عرش‌نشین را به خانواده معزز و همرزمانش تبریک و تسلیت عرض نموده و برای خانواده و بازماندگان این عزیز سفر کرده از خداوند منان صبر و اجر مسئلت می‌نماییم.

گفتنی است؛ حاج«علی یوسفی» جانباز سرافراز ۷۰ درصد جنگ تحمیلی پس از تحمل سالها رنج و درد ناشی از جراحات جنگ شامگاه سه‌شنبه به خیل یاران شهیدش پیوست.
پیکر این شهید والامقام امروز(چهارشنبه) در اراک تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده می‌شود.

براساس این گزارش؛ آیین گرامیداشت این شهید والامقام عصر امروز از ساعت ۱۷ در مسجد الزهرا(س) اراک برگزار می‌شود.