مبنای حرکت بسیج سازندگی بر اساس نقش آفرینی مردم، وبرتقویت مردمی تاکید شداست

اردیبهشت 17, 1401
143 بازدید

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی: مبنای حرکت بسیج سازندگی بر اساس نقش آفرینی مردم، وبرتقویت مردمی تاکید شداست   اراک– پایگاه خبری چشم براه: فرمانده سپاه روح الله استامر کزی گفت: بسیج سازندگی مبنای حرکت خود را با نقش آفرینی مردم تقویت کرده و در سند اعتلای بسیج، بر تقویت مردمی بودن تاکید شده […]

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

مبنای حرکت بسیج سازندگی بر اساس نقش آفرینی مردم، وبرتقویت مردمی تاکید شداست

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده سپاه روح الله استامر کزی گفت: بسیج سازندگی مبنای حرکت خود را با نقش آفرینی مردم تقویت کرده و در سند اعتلای بسیج، بر تقویت مردمی بودن تاکید شده است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی به مناسبت هفدهم اردیبهشت روز بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران با اشاره به چگونگی شکل گیری و تشکیل بسیج سازندگی به فرمان مقام عظمای ولایت در سال ۱۳۹۷ اظهار کرد: این حرکت و تدبیر نشان از اهمیت حضور جوانان برای نقش آفرینی در عرصه‌های خدمت‌رسانی دارد.

وی افزود: بسیج سازندگی در شناخت عرصه ها برای فعالیت موفق عمل کرده و روز به روز مردمی تر شده است و مبنای حرکت خود را با نقش آفرینی و تقویت کرده و در سند اعتلای بسیج بر تقویت مردمی بودن تاکید شده است
وی افزود: بسیج سازندگی با هدایت های مقام معظم رهبری و پشتوانه عظیم مردمی و خصوصا جوانان با انگیزه و با نشاط در ماموریت اصلی خود یعنی پای کار آوردن مردم و سازماندهی جوانان موفق عمل کرده و امروز به برکت این تفکر، جوانان عظیمی در سراسر ایران اسلامی در ابعاد گفتمانی، رفتاری و محتوایی به شکل کیفی و کمی در عرصه های مختلف خدمت رسانی نقش آفرینی می کنند.

وی بیان کرد: به برکت تفکر انقلاب اسلامی و حضور جوانان با استعداد حرکت بسیج سازندگی در مسیر خدمت رسانی روز به روز گسترده تر شده و امروز جریان جهادی در کشور به شکوفایی رسیده و در مسیر ساختن ایرانی قوی و آباد با اقتدار در حال حرکت است و بسیج سازندگی استان مرکزی در اوج درخشش است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی یکی از ماموریت های بسیج سازندگی را تقویت حرکت های جهادی خواند و گفت: امروز جریان با اقتدار و پویای جهادی به یک فناوری برای انقلاب اسلامی تبدیل شده و بدون محدودیت جغرافیایی و در سراسر ایران اسلامی نقش آفرینی می کنند.

وی تاکید کرد: بسیج سازندگی متعلق به انقلاب اسلامی و مردم است که با حضور در عرصه های تخصصی به جریان کاربلد، کارآمد، مطالبه گر، در میدان عمل، مردمی و الگو برای سایر دستگاه ها تبدیل شده است.

سردار کریمی ادامه داد: جریان جهادی بسیج در طول این سال ها در تحول آفرینی موفق عمل کرده و به فضل الهی در گام دوم انقلاب با اقتدار تر از گذشته با مشارکت مردم حرکت خواهد کرد و بسیج گام دوم انقلاب ، بسیج آحاد ملت ایران به سمت قوی شدن در همه ابعاد است.

وی اضافه کرد: همگانی شدن گفتمان جهادی، گسترش و مشارکت حضور مردم و خصوصا جوانان در فعالیت های جهادی و خدمت رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت رسالت مهم بسیج سازندگی و جریان جهادی است که باید در این راستا هدفمند و با برنامه حرکت کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: شکوفایی و درخشش ایران اسلامی در حوزه های مختلف و رسیدن به خودکفایی در گرو گسترش کار جهادی و انقلابی است و بسیج سازندگی در این راستا رسالت مهمی دارد.

وی خاطر نشان کرد: بسیج سازندگی در کنار ماموریت ها و فعالیت های جهادی که دارد باید در عرصه جهاد تبیین و روایت حماسه ها نقش آفرینی کند و یکی از ابعاد این کار اطلاع رسانی هنرمندانه و مبتکرانه اقدامات جهادی است و جهاد موفق و مستمر خود را به اطلاع همگان برسانند و امید را روز به روز در جامعه تقویت سازد.