مجمع عمومی سالیانه هیأت ورزش های جانبازان و معلولین استان مرکزی برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه هیأت ورزش های جانبازان و معلولین استان مرکزی برگزار شد
اردیبهشت 19, 1401
434 بازدید

با حضور رئیس فدراسیون؛   مجمع عمومی سالیانه هیأت ورزش های جانبازان و معلولین استان مرکزی برگزار شد   اراک–پایگاه خبری چشم براه: مجمع عمومی سالیانه هیأت ورزش های جانبازان و معلولین استان مرکزی به صورت وبینار برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و […]

با حضور رئیس فدراسیون؛

 

مجمع عمومی سالیانه هیأت ورزش های جانبازان و معلولین استان مرکزی برگزار شد

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
مجمع عمومی سالیانه هیأت ورزش های جانبازان و معلولین استان مرکزی به صورت وبینار برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مجمع عمومی سالیانه هیأت مرکزی، به ریاست اسبقیان رییس فدراسیون و با حضور نصیری نایب رئیس بانوان و ماندگار فرد سرپرست امور استان های فدراسیون، حقدادی مدیرکل و یزدی رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و عباسی کارشناس مجامع اداره کل ورزش و جوانان استان، نصیری رئیس و دیگر مسئولان هیأت، نمایندگان مربیان، داوران، ورزشکاران، باشگاه ها و روسای هیأت های شهرستانی استان مرکزی به صورت مجازی و وبینار برگزار شد.

در ابتدای مجمع، نصیری از عملکرد و فعالیت های سالیانه هیأت در سال ‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ در زمینه ورزش همگانی، قهرمانی و فرهنگی و نیز برنامه های تقویم ورزشی هیأت در سال ۱۴۰۱ و سپس خزانه دار هیئت درباره حسابرسی مالی گزارشی را ارائه کردند.

براساس این گزارش؛ یحیی زاهدی معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان مرکزی بیان کرد: از نصیری رئیس هیأت و همکارانشان برای تلاش هایی که برای ورزش جانبازان و معلولین داشتند، تشکر و قدردانی می کنم.

وی ادامه داد: خوشبختانه با پتانسیلی که در هیئت وجود دارد شاهد حضور ورزشکاران استان در اردوهای تیم‌های ملی هستیم.

وی افزود: هیئت پویا و فعالی داریم که در بخش‌های مختلف توانسته عملکرد خوبی داشته باشد. امیدوارم با حمایت های فدراسیون باز هم شاهد تداوم این موفقیت باشیم.

عابدحقدادی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان مرکزی در مجمع بیان کرد: از مسئولین فدراسیون، هیئت و همکارانم در اداره کل تشکر می کنم. امیدوارم در سال جاری نیز شاهد افزایش موفقیت و افتخارآفرینی ورزشکاران جانباز و معلول باشیم.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان مرکزی خاطرنشان کرد: امیدوارم مسئولین هیئت در سال ۱۴۰۱ به ورزش بانوان و بحث استعدادیابی بیشتر گذشته بپردازند و در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی هیئت و ورزشکاران استان موفق باشند.
رئیس فدراسیون در مجمع گفت: به روح پاک شهدا و امام عزیز شهدا درود و صلوات می فرستم. از حقدادی مدیرکل و همکارانشان در اداره ورزش و جوانان و نصیری رئیس و همکارانشان در هیئت تشکر و قدردانی می کنم.

اسبقیان ادامه داد: اقدامات هیئت به جهت حضور ورزشکاران استان در اردو تیم ملی و مسابقات کشوری قابل تقدیر است. همان طور که در مجمع اشاره شد، امیدواریم هیئت در تقویم سال جاری خود برنامه های بیشتری را به ورزش بانوان و بحث استعدادیابی اختصاص دهد.
رئیس فدراسیون در خصوص مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: این مصوبه از سوی رئیس محترم جمهور ابلاغ شده و به منزله قانون است. در این مصوبه وظایفی برای ۱۶ دستگاه اجرایی تعریف شده که فرصتی برای هیئت و اداره کل است تا با استفاده از آن به توسعه ورزش جانبازان و معلولین کمک کنند. امیدوارم با برگزاری جلسه با استانداری شاهد اجرایی شدن این مصوبه در استان مرکزی باشیم.
در پایان تقویم ورزشی، برنامه های هیئت و مفاد مجمع با تائید اعضا تصویب شد.