۲۶۷ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۹ نفر

اسفند 9, 1400
401 بازدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک: ۲۶۷ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۹ نفر اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۲۶۷ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک:

۲۶۷ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۹ نفر

اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۲۶۷ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، سید محمد جمالیان دوشنبه در ارتباط با آخرین وضعیت استان مرکزی در مواجه با ویروس کرونا، اظهار کرد: از زمان شیوع تاکنون تعداد موارد مبتلا به ویروس به ۱۲۱ هزار ۴۹۳ نفر رسیده است.

وی افزود: از ۲۶۷ مورد جدید در استان مرکزی، ۴۸ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که مورد مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت:
۲۱۹ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده‌اند نیز تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.

جمالیان اظهار کرد: در این مدت ۹ فوتی در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در استان مرکزی فوتی گزارش شده است. که بر این اساس تعداد فوتی‌ها در اثر ابتلاء به این ویروس ۳ هزار و ۱۲۹ نفر است.