۳۹۸ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۱۵نفر

۳۹۸ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۱۵نفر
شهریور 24, 1400
432 بازدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک: ۳۹۸ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۱۵نفر اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳۹۸ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم به راه به نقل […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک:

۳۹۸ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد/ فوت ۱۵نفر

اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳۹۸ مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم به راه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، سید محمد جمالیان عصر چهارشنبه در ارتباط با آخرین وضعیت استان مرکزی در مواجه با ویروس کرونا، اظهار کرد: از زمان شیوع تاکنون تعداد موارد مبتلا به ویروس به ۹۱ هزار و ۱۷۶ نفر رسیده است.

وی افزود: از ۳۹۸ مورد جدید در استان مرکزی، ۶۶ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که مورد مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: ۳۳۲ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده‌اند نیز تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.

جمالیان اظهار کرد: متأسفانه در این مدت ۱۵ مورد فوتی در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی‌ها در اثر ابتلاء به این ویروس ۲ هزار و ۶۲۸ نفر می‌رسد.